Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Deneyimli arkadaşlara bir sorum olacaktı🥰
ben bugün fitil kullanmaya başlayacağım da günde iki tane sabah akşam. Hangi saatlerde almalıyım sizce akşam yatarken alsam 12 gibi diyorum sabah alarm kuranlar vardı üstüne yatmaya devam etmek için 8e kursam mesela. Ama bu sefer de çok zaman farkı olmaz mı emin olamadım🤔
İki doz kullananlar nasıl kullandılar acaba bilgi verebilirler mi?
Benim de sabah akşam 2 şer tane. Aksam 10 sabah 10 şeklinde kullanıyorum

ben günde 3 kere 2şer tane alıyorum benim doktorum 5 6 saat ara olacak şekilde ayarla demişti 12 17 22 saatleri gibi alıyorum 15 20 dk uzanıyorum
Benim de günde bir iğnem var kalçadan öğlen 1 gibi oluyorum. Ya 15-20 dkka yeterli olduysa sorun yok da burada arkadaşlar uzun süre yatmak gerektiğinden bahsetmişlerdi o yüzden 2 tane olunca da karar veremedim bölemedim uzun süre yatabileceğim şekilde 🤔

Benim de günde bir iğnem var kalçadan öğlen 1 gibi oluyorum. Ya 15-20 dkka yeterli olduysa sorun yok da burada arkadaşlar uzun süre yatmak gerektiğinden bahsetmişlerdi o yüzden 2 tane olunca da karar veremedim bölemedim uzun süre yatabileceğim şekilde 🤔
Valla ben gece yatarken de koyduğum oldu ama naparsan yap sabah yine artık parçalar düşüyo 😄 E baktım 8 saat yatınca da aynı 20 dk yatınca da öyle deneyimledim yani

Benim gittiğim dr 13 haftada direk oksapar başlayalım yanında coraspirin dedi. Bu bana fazla geldi.36 yaşında olduğum için dedi.herhangi bir düşük hikayem yok .sonra üniversitede bir prof gittim gebelikte pıhtılaşma testi yapamayız dedi ama ilaç için şu an bir şey demek yanlış olur plesenta içindeki kan akışı bizi bilgi veriri dedi. Başlamayalım şimdilik dedi. Kararsız kaldim
Evet kan akışından anlıyorlar. Ama gereksiz yere kan sulandırıcı kullanmayın. Doktorunuz bilgiliyse ne derse onu yapın. Benim kan pıhtılaşmam olmasına rağmen son gebeliğimde aşırı kanamam oldu kan sulandırıcı kullanmıştım.

Valla ben gece yatarken de koyduğum oldu ama naparsan yap sabah yine artık parçalar düşüyo 😄 E baktım 8 saat yatınca da aynı 20 dk yatınca da öyle deneyimledim yani

20 30 dk kadar uzanıyorum canım hemen kalkınca akiyormus gibi geliyor bana

Çok teşekkürler kızlar. Yarım saat uzanmam yeterliyse herhangi bir 12 saat diliminde yapabilirim 😘😘

Canim ikizde 10.gun degerini hatirliyormusun😊
Hemen e nabizdan baktım 🤭
Screenshot_20210326-205246.png

Benim gittiğim dr 13 haftada direk oksapar başlayalım yanında coraspirin dedi. Bu bana fazla geldi.36 yaşında olduğum için dedi.herhangi bir düşük hikayem yok .sonra üniversitede bir prof gittim gebelikte pıhtılaşma testi yapamayız dedi ama ilaç için şu an bir şey demek yanlış olur plesenta içindeki kan akışı bizi bilgi veriri dedi. Başlamayalım şimdilik dedi. Kararsız kaldim
Ben başlamıştım direk ve olumlu oldu benim

İnşallah bir çok kişiyle aynı şeyleri yaşamışız aynı gün transfer olmuşuz kimseyle konuşamadıklarımızı burada paylaşıp moral bulabiliyoruz ne güzel 🥰
Aynen canım iyiki burası var bende 18 mart transfer oldum 5. Gün embriyosu. 28 i kan testi günüm transfer sonrası 5.gün evde test yapmaya başladım 3 gün yaptım artık durdurdum kendimi. Hepsi de silik çıktı inşallah darısı sana ve tüm bekleyenlere inşallah kan değerimiz de güzel çıkar

Yanlış yeri çektim heralde 🤦 1200 du hamilelik varmı dediğimde çok yuksek Dr la görüşün mutlaka dedi acemi olduğum donemlerdi ikiz aklıma bile gelmemisti
Benim de 5.gun 68 7.gun 193 cikti yaklasik uc kati alinca bi acaba mi dedim ama senin ki baya yuksekmis yarin 10.gunum kan vericem tekrar

X