Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Benim pazar test gunum ama ben bu sabah evde test denedim bisey cikmadi aslinda ben yerlesme kanamasina kadar bircok belirti yasadim belki cikar belki cikmaz bilemiyoeum ama yarin sabah kan vericem dayanacak gucum kalmadi daha enazindan 1 gun daha bu igneleri vurulmam
Canım erken gebelikle mi baktın yoksa normal kaset test mi ama işte 8. Gün idrarda negatifi gören arkadaşlar var hemen canını sıkma yarın kan ver bir için rahat etsin

Sabahtan beri bu topik içindeyim insan ilk denemsi olunca herkesin hikayesinden birşeyler alıyor kendine 😊bebişi sımsıkı tutunanlara Rabbim sağlıkla kucağa almayı nasip etsin negatif olanlarında inşallah yüzü biran önce gülsün duacıyım henüz benim gibi sonuç bekleyenlere de çok çok sabır 😊 18inde transfer oldm 5.blast donmuş embriyolardan. 7.günümde kahverengi lekelenmelerim başladı arada kasıkta batma dışında da bişeyim yok 29u test günüm yaa sabır beklemek çok zormuş evde erken gebelik testimde var ama sabrediyorm 🙈
Test gunumuz ayni benimde transferin 5. Gununde lekelenmem oldu surekli adet sancisi yasadim bugun 7.gunum agrilarim azaldi bana pazara test dedi doktorum ama ben yarin yaptiracagim 1 gunden bisey olmaz artik insallah sizde bende olumlu sonuc aliriz

Ya inanın bunu merak ediyordum. Şimdi tüp bebek tedavisini bitirdik gebeyiz diyelim illa doğuma kadar bu doktora mı gidilecek diye google da bile arattım.
Sizin böyle bir tecrübeniz oldu mu? İlk deneme mi yoksa ikinci bebek mi?
Ilki tup bebekti cnm ben dr a sadece haber vermistim yuzyuze bile degil telefonla hemsiresine ikigun sonra yine test yao drdi sonra kese icin tarih soledi ben baska herhanngi bir kadin doguma gidip once kese sonra kalp atisi gordm ilaclara da devam demisti bir sure daha

Test gunumuz ayni benimde transferin 5. Gununde lekelenmem oldu surekli adet sancisi yasadim bugun 7.gunum agrilarim azaldi bana pazara test dedi doktorum ama ben yarin yaptiracagim 1 gunden bisey olmaz artik insallah sizde bende olumlu sonuc aliriz
Insallah hayirli sonucunuzu bekliyoruz💓

Canım erken gebelikle mi baktın yoksa normal kaset test mi ama işte 8. Gün idrarda negatifi gören arkadaşlar var hemen canını sıkma yarın kan ver bir için rahat etsin
Normal kaset test bitanede erken donemli testten vardi ama markasi dandik biseydi yarin sabah kan vericem tutmussa deger duauk de olsa cikar sonucta

Ilki tup bebekti cnm ben dr a sadece haber vermistim yuzyuze bile degil telefonla hemsiresine ikigun sonra yine test yao drdi sonra kese icin tarih soledi ben baska herhanngi bir kadin doguma gidip once kese sonra kalp atisi gordm ilaclara da devam demisti bir sure daha

Ya ben sanki o doktora gitmezsem bebek düşermiş gibi hep ona gideceğim diye kurmuşum kendimi. Büyük cesaret sizinki

X