Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Canım ben transfer günü bir başladım yemeye 6. Güne kadar 3 bağ rahat yemişimdir. Bende sıkıntı olmadı üstelik evladım tutunmuş. Hiç aklıma da gelmemişti bişey olur mu DİE. Genelde yeşil yapraklı sebzeler tüketin yazıyordu nette. Maydonoz hariç. ☺️
O maydonoz hariç kısmı da beni üzüyor ama işte 😂🙈 ben de maydonoz manyağıyım herşeyde kullanırım, çiğ çiğ yerim falan ama bi hafta önce bıraktım. Kokusu burnumda 😂

Slm kızlar benim bugün 2 kaliteli yımurtam toplandı acaba 2 yeterlimi şansım az gb 2. Denemm olcak

Önce ben Kendi hikayemi paylaşayım. 39 yaşındayım. Antalya'da yaşıyorum ve Antalya ivf de tedavi oluyorum.Daha önce 2 aşılama ve 1 i transfer olup başarısız olan ve 2. De daha transfer olmadan bir iptalim var. Daha sonrasında da öğrendik ki rahmimde yapışıklık varmış ve boş yere bu aşamaları yaşamışım. Sonra histeroskopi ve laparoskopi ameliyatı oldum ve kendimi dinlendirmeye aldım taa ki yeniden başlayacak cesareti bulana kadar. Aslında hiçbir sıkıntımız yok çoğu kişi gibi sebepsiz infertilite var. Demem o ki sonunda başladık ve ilk 10 yumurta var dendi 5 tanesi toplandı 4 tanesi dollendi ve 5. Güne 3 tane oldu fakat 2 iyi kalite olanı dondurduk. Şu an rahim kalınlaştırma için ilaçlar kullanıyorum ve nasipse 11 Mart'ta transfer olacağım. Hep birlikte göreceğiz İnşallah...
Slm canm tebrikler Allah tamamına erdirsn inşlh benimde bugün 2 yumurtam toplandı aynı yaştayız ve 2. Denemm olcsk ilkinde hiç konulmadan öldü 2 embriyomda şimdi bakalım transfer günümü bekliyorum lütfen venim içinde dua et olurmu inşlh iyi olur senin hikayen bana umut oldu

Slm canm tebrikler Allah tamamına erdirsn inşlh benimde bugün 2 yumurtam toplandı aynı yaştayız ve 2. Denemm olcsk ilkinde hiç konulmadan öldü 2 embriyomda şimdi bakalım transfer günümü bekliyorum lütfen venim içinde dua et olurmu inşlh iyi olur senin hikayen bana umut oldu
Tabiki ederim.. inşallah güzel haberler alırsın.🙏🙏 Içini ferah tut ve hep güzel düşün..

Kızlar bizde bugün bebişin kesesini görmeye gittik😍 6 haftalık olmuşuz, yerim yaa🙏🏻🧿 Pıt pıt attı kalbini de dinledik, ilk fotoğraflarımızı da aldık çok şükür 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 İnşallah bekleyen herkese nasip olur, müthiş bir duygu🙏🏻❤️
Çok şükür canım, darısı sağlıkla kucağına almaya inşallaj 🙏🙏

Kızlar transferimin 2.gunu bugün. Oturken birden bire başım donmeye başladı ama çok tuhaf bir dönme hissi tarif edemiyorum tabiki hiç hayatımda böyle bir şey yaşamadım. Tansiyonunu ölçtüm. 11e 6 çıktı. Normal mi bilmiyorum ama böyle bir şey yaşayan oldu mu?

X