Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Ben de merkezdeyim kizlar bekliyorum cokhafif sikisigim odaya alinmadm henuz burda su icmedim oyuzden.) O Obayram transferin oldu mu acaba?:KK66:

Merhabalar herkese, ben de 2 adet 5. Gün embriyo transferimi oldum an itibariyle🥰🥰 9. Gün test yapabilirsin dedi doktorum.
Rahim ağzımdaki bi anomalilik nedeniyle biraz zor oldu katater yerleştirme kısmı rahim filminde de aynısı olmuştu 😔

Ama bitti gitti çok şükür. 2 saat ayağa kalkmak yok dediler yatıyorum bakalım🥰

Sıra Whiterose89 Whiterose89 da hayırlısıyla 🥰🥰🥰

Merhabalar herkese, ben de 2 adet 5. Gün embriyo transferimi oldum an itibariyle🥰🥰 9. Gün test yapabilirsin dedi doktorum.
Rahim ağzımdaki bi anomalilik nedeniyle biraz zor oldu katater yerleştirme kısmı rahim filminde de aynısı olmuştu 😔

Ama bitti gitti çok şükür. 2 saat ayağa kalkmak yok dediler yatıyorum bakalım🥰

Sıra Whiterose89 Whiterose89 da hayırlısıyla 🥰🥰🥰
Canim gozun aydin ikisi de tutunsun insallah bebislerinin 9 gun de cabucak gecsin sonu guzel olsun😍hadi bakalim darisi basima💓💓

Hayırlı olsun sağlıkla devamı gelsin inşallah 🤗 kaçıncı gün değerin canım?
15
Ayyy çok sevindim:KK54: rabbim tamamına erdirsin inşallah sağlıkla dünyaya gelir bebeğin
Çok teşekkür ederim hepinize... O kadar mutluyum kişi ev şenlikli oldu bir anda. Ne güzel bir şeymiş. Ne çok hasretmisim. Tam bu son dediğim anda yavrum ben varım dedi.... 🙏🙏

Kızlar güzel haberler ile geldim. Son testim 463.8 çıktı. çok şükür yarabbim. Allah isteyen bekleyen herkese nasip etsin 🙏🙏😘👁️‍🗨️
Çok sevindim canım çok şükür valla 🥰 sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🥰🥰
Canim gozun aydin ikisi de tutunsun insallah bebislerinin 9 gun de cabucak gecsin sonu guzel olsun😍hadi bakalim darisi basima💓💓
Amin canım çok sağol 🙏 senin de son dakikalar artık 🥰

Amin insallah ne guzel dua etmissiniz Alla
Kizlar tere yemek sikinti mi gebelikte
Canım ben transfer günü bir başladım yemeye 6. Güne kadar 3 bağ rahat yemişimdir. Bende sıkıntı olmadı üstelik evladım tutunmuş. Hiç aklıma da gelmemişti bişey olur mu DİE. Genelde yeşil yapraklı sebzeler tüketin yazıyordu nette. Maydonoz hariç. ☺️

Allahtan unut kesilmez canım test gününü bekle belki erken oldupu için geç tutunduğu için çıkmamış olabilir şimdiden kendini yıpratma olmadıysa da hayırlısı değilmiş demekki maddi manevi güç versin rabbim tekrar denersin inşallah
Allah razi olsun sagolasin canim
Insallah bir mucize olur da salı günü kan günü o gün üzüntüden değilde sevinçten ağlayarak çıkarım merkezden

Canım ben transfer günü bir başladım yemeye 6. Güne kadar 3 bağ rahat yemişimdir. Bende sıkıntı olmadı üstelik evladım tutunmuş. Hiç aklıma da gelmemişti bişey olur mu DİE. Genelde yeşil yapraklı sebzeler tüketin yazıyordu nette. Maydonoz hariç. ☺️
Bende çook severim iyi o zaman mahrum kalmicagima sevindiim😍

X