Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Haklisin herkes farklı benim ki niye o kadar gec anlamadim 3 test istedi bi de evet herkesin belirtileri farklı tabi ki

Arkadaşlar merhaba direk mesaj olarak nasil yazilir yapamadım:)bende o yüzden cevapla yaparak yazayım dedim
Sizi takip ediyorum masallah bir çok pozitif haber de okudum dün bende heveslendim normalde kan testine kadar bakmayacaktim ama idrar testi yaptım dün bu saatlerde yaptım 6. Günüm dü bisey çıkmadı cok üzüldüm açıkçası erkenmi bilemedim daha erken yapıp çıkanlarda olmuş idrar da çıkmayıp kanda çıkanlarda. Benimki de insallah kanda çıkar idrar erken olmuştur.
Benim transferim taze 5. Gün transferiydi takip ettiğim kadarıyla çoğunluk sanki dondurulmuş acaba benim ki dondurulmuş olmadığı için mi tutmadı (yani daha var ama kan tahliline )bilemedim bende acaba dondurulmuş deneseydim ? Taze transfer olup da pozitif görenler var mi acaba Simdiden cevaplayan arkadaşlara teşekkürler

Arkadaşlar merhaba direk mesaj olarak nasil yazilir yapamadım:)bende o yüzden cevapla yaparak yazayım dedim
Sizi takip ediyorum masallah bir çok pozitif haber de okudum dün bende heveslendim normalde kan testine kadar bakmayacaktim ama idrar testi yaptım dün bu saatlerde yaptım 6. Günüm dü bisey çıkmadı cok üzüldüm açıkçası erkenmi bilemedim daha erken yapıp çıkanlarda olmuş idrar da çıkmayıp kanda çıkanlarda. Benimki de insallah kanda çıkar idrar erken olmuştur.
Benim transferim taze 5. Gün transferiydi takip ettiğim kadarıyla çoğunluk sanki dondurulmuş acaba benim ki dondurulmuş olmadığı için mi tutmadı (yani daha var ama kan tahliline )bilemedim bende acaba dondurulmuş mu deneseydim ? Taze transfer olup da pozitif görenler var mi acaba Simdiden cevaplayan arkadaşlara teşekkürler

Benim transferim taze 5. Gün transferiydi takip ettiğim kadarıyla çoğunluk sanki dondurulmuş acaba benim ki dondurulmuş olmadığı için mi tutmadı (yani daha var ama kan tahliline )bilemedim bende acaba dondurulmuş mu deneseydim ? Taze transfer olup da pozitif görenler var mi acaba Simdiden cevaplayan arkadaşlara teşekkürler

Merhaba benim de taze 5. Gün transferiydi 8. Günde çıktı hassas testte

Ayy cok sevindim sizin adınıza hayirli olsun bende korkuyorum tekrar yapmaya yine çıkmazsa die . Sizde tutunma kanaması tarzı bisey geldi mi bende şuan 7. Gunum henüz öyle bisey de olmadı

Ben yeni üye oldum pek bilmiyorum sayfayı kullanmayı simdi mavi cevaplayın kismi tıklayıp yazıyorum ama sizin yazdığınızin mesajin altında cevap olmuyor yeniden az önceki gibi direk yaziyor o nasil oluyor acaba sizin mesajına karşı cevap vermek

Ayy cok sevindim sizin adınıza hayirli olsun bende korkuyorum tekrar yapmaya yine çıkmazsa die . Sizde tutunma kanaması tarzı bisey geldi mi bende şuan 7. Gunum henüz öyle bisey de olmadı
Teşekkür ederim inşallah sağlıkla devamı gelir Yok bende kanama ya da belirti hiç olmadı. Sadece arada kasıklarım ağrıyor o kadar. 5. Gün embriyosu ise 8. Günde hassas testte çıkar

Merhaba benim de taze 5. Gün transferiydi 8. Günde çıktı hassas testte
Buldum nasil olduğunu ben üye olmadan google den bakıyordum simdi orjinal sayfadan bakmam gerekiyormuş:)
Cok sevindim sizin adınıza hayirli olsun inşallah Peki sizde yerleşme kanaması tarzında bisey oldu mu benim bugün 7. Günüm oyle bisey de olmadı henüz

Sağ altta cevapla seçeceğini tıkladığınızda benim mesajım üstte oluyor siz de onun altına cevap yazabilirsiniz

Teşekkür ederim inşallah sağlıkla devamı gelir Yok bende kanama ya da belirti hiç olmadı. Sadece arada kasıklarım ağrıyor o kadar. 5. Gün embriyosu ise 8. Günde hassas testte

Teşekkür ederim inşallah sağlıkla devamı gelir Yok bende kanama ya da belirti hiç olmadı. Sadece arada kasıklarım ağrıyor o kadar. 5. Gün embriyosu ise 8. Günde hassas testte çıkar
Evet 5. Gün embriyosu kasklarım da ağrıyor belim de insallah benimde çıkar ya idrarda yada kanda umarım başka taze transfer olup pozitif olanlar daha vardır

Evet 5. Gün embriyosu kasklarım da ağrıyor belim de insallah benimde çıkar ya idrarda yada kanda umarım başka taze transfer olup pozitif olanlar daha vardır
Genelde doktorlar rahim dinlendirme yapıyormuş o yüzden dondurulmuş tercih ediliyor sanırım doktorlar tarafından bu sitede okudum:) inşallah hayırlısıyla hepimiz bu süreci olumlu ve sağlıklı bir şekilde tamamlarız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…