Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Hah aynennn canım ilaç ilaç mahvolduk Allahım emeğimizin karşılığını versinAyağa kalkıyorum enerjim bitiyor yahu bayılcam sanıyorum geri yatıyorum nolduk böyle ya

Ayy aynısıyım ya tuvalete gidip gelirken yorulur mu insan nasıl içim yanıyo su içmekten şiştim benn de o kadar çok şey kullanıyoruz ki artıl hangisi ne yapıyo sorgulamıyorum özellikle progestan fitilden sonra ve igneden sonra ateşler basıyo beynim offline oluyor

Merhaba arkadaşlar. 16 martta 3. Gün transferi yapıldı. Bugün hassas testlerden yaptım ama maalesef negatif çıktı. Belimde ve kasıklarımda ağrı var. Hassas testlerde yanılma oluyor mu bilginiz var mı?

Merhaba arkadaşlar. 16 martta 3. Gün transferi yapıldı. Bugün hassas testlerden yaptım ama maalesef negatif çıktı. Belimde ve kasıklarımda ağrı var. Hassas testlerde yanılma oluyor mu bilginiz var mı?
Canım 3. Gün embriyoları hemen çıkmayabiliyor bence hiç takılma günün geldiğinde kan testini yaptırırsın idrarda gebelik belirtisi daha geç görünüyormuş ben de yaptım 5. Gün embriyosu 4.gün yaptım boşu boşuna moralimi bozdum iyi düşünelim güzel sonuçlar alalım

İnşallah olumlu sonuçlar alırız. Rabbim yormasın inşallah. Sizin ne zaman test tarihiniz?

Bende 4.gun yani dun test yapmistim dayanamayip bisey cikmadi ama bugun hafif leke geldi kasik agrisi var erken test yapmamamak gerekiyor cumartesi insallah tekrar

Cnm merhaba rahme çizk attırmak için histerekopi mi olunuyor? Kaç dakika sürdü genel anestezi mi oldu ayrıntılı anlatır mısın
Merhaba.İslem genel anestezi ile oldu.Benim 2 tane negatif denemem olduğu icin doktorum önerdi.Baska yöntemle rahme çizik atiliyormu bilmiyorum.Bana histeroskopi ile atıldı.

Kızlar Bi yardım edin transfer gününü saymazsak 6.gün rahmin davul gibiydi biraz önce lavaboya kalktım şişlik inmiş bu normal mi birazda sancım var noldu ki var mı başına gelen korktum biraz strese girmek istemiyorum

Kaç olması gerekiyor benimde düşüktü baya iğneyle toparlandı
Değer aralığını söylemedi doktor ama herkesin yüksek genelde bana da duphaston verdi proluton depot iğneyi de haftada ikiye çıkardı korkuyorum inşallah bir şey olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…