Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Benim bugün hep belim ağrıdı biraz yürüdüm kızımı yıkadım ondan mı belirti mi bilemedim onun dışında çok sulu akıntı oluyor onu da fitilden diye düşünüyorum
O sulu akıntı bende de oluyor canım sürekli ama fitilden kaynaklı sanırım

Aynen benimde 5 yaşında kızım var şimdiden dert ortağım ilk onunla paylaştım beraber sevindik
5 yılda 3 laparaskopi bir histereskopi 1 negatif deneme geçirdim çok istiyordu bi kardeşi olsun transfer olayına geçmemiz bile yumurta toplamadan 8 ay sonra olabildi doktorum çok emek verdin başkası olsa bırakırdı dedi kızının şansına olacak demişti bin şükür bugünü gördük

İçinde yüzük gibi yuvarlak görüntü bu bebeğe dair ilk bulgu. Daha önce boş gebelik geçirmiştim ordan biliyorum yoktu bende. İnşallah bu sefer bende sağlıkla kavuşurum
Yaaaa inşallah canım benim. Doktor bebeği de kalp sesini de ben duydum ama cihaz o kadar gelişmiş değil dedi inşallah iki hafta sonra kalbini ben de duyarım. İnşallah siz de sağlıkla yavrunuza kavuşursunuz

Çok şükür bu günleri gördün kızının şansı evet. Bende kızımdan sonra 2. Denemem bu ilki boş gebelik le sonuçlandı malesef inşallah bu sağlıkla gelir kucağımıza a

Hayirli olsun cok sevindirici allah kucaginiza almayi nasip etsin benim icinde bol dua edin pozitif goreyim

Amin canım inşallah tedavin şimdiden hayırlı olsun inşallah herşey yolunda gider transferini olur bebeğine kavuşursun

Çok şükür bu günleri gördün kızının şansı evet. Bende kızımdan sonra 2. Denemem bu ilki boş gebelik le sonuçlandı malesef inşallah bu sağlıkla gelir kucağımıza a
İnşallah canım kızın tedaviyle mi olmuştu benim doğal yoldan oldu sonrasında tüplerim sıvı doldu bu sebele olmamıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…