Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

En son bu ayin 3 de adet olmustum bende zaten pkos oldugu icin hep gec olurum. İcimden bi ses bunlarin heosi bir belirti biraz umutlanip mutlu olabilirsin diyo, beynimden bir ses ise sakin umutlanma uzulebilirsin diyo simdi ben hangisini dinliyeyeim
Her zaman için pozitif ol canım olumlu düşün inşallah olumlu olur kendini çok üzme Bi kaç gün daha sabredip evde test yapabilirsin inşallah pozitif çıkacak inanıyorum buna 🤗

Kızlar sanırım bir güzel haberde benden gelecek bugün 6. Günüm idrar testinde pozitifi gördüm

Eklentiler

• IMG-20210323-WA0036.jpg
    IMG-20210323-WA0036.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 42
Kızlar sanırım bir güzel haberde benden gelecek bugün 6. Günüm idrar testinde pozitifi gördüm
Tebrik ederim gayet de belirgin görünüyor inşallah kanda da görürsün sağlıkla ilerler kucağına alırsın canım. Tek embriyo mu seninde bende bugün 5. Gün evde test yaptım çok silik çıktı

Tebrik ederim gayet de belirgin görünüyor inşallah kanda da görürsün sağlıkla ilerler kucağına alırsın canım. Tek embriyo mu seninde bende bugün 5. Gün evde test yaptım çok silik çıktı
Benim çift embriyo canım hatta hiç belirtim yoktu 2. Denemem yine olmadı diye üzülüyordum bugün biraz karın ağrım oldu 4. Gün test yapmıştım negatifti 6. Gün tekrar yaptım pozitifi gördüm şükürler olsun Rabbim hepimize tattırsın sağlıcakla kucaklarımıza almayı nasib etsin negatif sonuç alanlar umudunuzu hiç kaybetmeyin ben negatif sonucuda yaşamıştım ne kadar zor yıkıcı olduğunu biliyorum ama tekrar toparlanıp yola devam etmemiz gerekiyor umut hep var şükür ki 🌺🌺🌺

Bugün mesajlarimla darladigim selin arkadaşım 😁😁 öncelikle tekrar tebrik ediyorum. Kızlar benim de 5. Gün dondurulmuş embriyo bugün transferimin 8. Günü. Yoğun ısrarınız üzerine gidip kan testi yaptırmıştım . Allaha bin kere sukur benim de 119 cikti test sonucum.. Benim icin cok kiymetli olan bu haberi sizlerin de bilmesini istedim.. Bugüne kadar öğrendiğim birçok şeyi buradan, sizlerden öğrendim.. Daha yolumuz uzun.. Selinin dediği gibi bende mahcubum bu haberi verirken, çünkü gönlum hepimizin olumlu sonuçlar almamızı istiyor. Ama iste herseyin bir vakti var.. ki bir srne once basima birsey gelmisti ve ben kızdım ddm ki allahım bana öyle bi dert verki bu acıyı unutayım. Allah bu derdi verdi bana, tüplerim tıkalı çocuğum olmuyormuş. O günden sonra hep allahım hayırlısını ver demeyi öğrendim.. O yüzden hep diyorum , her hayırda bir ser, her serde bir hayır vardır... sevgilerimle 😊

Tebrik ederim kızlar 🥰🥰 darısı bizlere inşallah 🙏

Amin canım inşallah 🥰 tüylerim diken diken oldu ya çok sevindim gerçekten 🥲
Sen bı de bana sor okuya okuya gittim🙈🙈 Allah'ım sonsuz şükürler olsun ki bu duyguyu yaşadım. İnşallah sağlıcakla da kucağıma alırım. Hep düşünürdüm bir gün anne olabilecek miyim diye. Ve bugün yavrumun kesesini gördüm bin şükür.Rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin inşallah 😍

Benim çift embriyo canım hatta hiç belirtim yoktu 2. Denemem yine olmadı diye üzülüyordum bugün biraz karın ağrım oldu 4. Gün test yapmıştım negatifti 6. Gün tekrar yaptım pozitifi gördüm şükürler olsun Rabbim hepimize tattırsın sağlıcakla kucaklarımıza almayı nasib etsin negatif sonuç alanlar umudunuzu hiç kaybetmeyin ben negatif sonucuda yaşamıştım ne kadar zor yıkıcı olduğunu biliyorum ama tekrar toparlanıp yola devam etmemiz gerekiyor umut hep var şükür ki 🌺🌺🌺
Benim bugün hep belim ağrıdı biraz yürüdüm kızımı yıkadım ondan mı belirti mi bilemedim onun dışında çok sulu akıntı oluyor onu da fitilden diye düşünüyorum

X