Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Çok değişik duygular bunlar yaa allah sabır versin bize bugün sabaha kadar rüyamda test yapıyordum Bi çift çizgi Bi tek çizgi görüp durdum sonu hayır olsun inşallah. İster istemez bilinç altımıza yerleşmiş Bi test zamanı gelseydi de bu bekleyişten kurtulsaydık güzel haberler vermek nasip olsun hepimiz e inşallah.

Kızlar pozitif haberi alan arkadaşları tebrik ediyorum, hayırlısı ile kucağınıza alırsınız inşallah
Negatif gören arkadaşlar için hayırlısını diliyorum, eminim daha güzeli için bekliyorsunuz, pes etmek yok. Keşke ilk seferde hepimiz pozitifi görsek ama olmuyor ne yazık ki

Yarın transferim var arkadaşlar. Irenbede transfer olan var mı? Süreci merak ediyorum. Transferden sonra kaç dakika yatıyorsunuz, idrar için hemen kaldırıyorlar mı vb. ?
Bir saat yatırıyorlar idrar içinde ilk yarım saat kaldırmıyorlar sürgü veriyorlar ablalar var onlar ilgileniyorlar çok tutamayacak gibi olursan sürgü iste tutuyum diye kendini sıkma olur mu

Bu idrara sıkışıklik olayi benimde korkulu ruyamdi ama doktor gelene kadar iki sefer bosaltmak zorunda kaldim en son transfere girerken sıkışıktım ama altima yapacak kadar da degil normal bir sıkısıklık yetiyor aslinda

Yarın transferim var arkadaşlar. Irenbede transfer olan var mı? Süreci merak ediyorum. Transferden sonra kaç dakika yatıyorsunuz, idrar için hemen kaldırıyorlar mı vb. ?
Yarim saat yatiriyirlar sonra eger cok sikisik degilsen kalkarken wc ye gideblrsn ben genelde oyle yapiom kalkacgm zmn gidiom

Aminnn inşallah güzel haberler veririz başka hiç bişey istemiyorum

Ben baya sıkışmıştım doktorun işi çıkmıştı 11.30 da girmem gerekirken 12.45 de girdim. Sıkışıklık durumum iyi olmuş içerisi çok güzel belli falan demişlerdi. Ben giderken eşim Yasin okumaya başlamış 3. Sayfasını okurken içeri geri geldim. Hatta eşim ne çabuk dedi. O kadar kısa bir işlem düşün. Geldikten 25 dk sonra gittim tuvalete. Sadece yatarken başını kaldırma. Onun için uyarmışlardı beni. 1 saat yattıktan sonra çıktım. Bugünde transfer gününü saymıyorum. 5. Günüm. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Günaydın güzellerim..
Gelişmek, değişmek ve dönüşmek her zaman kolay olmuyor sevgili arkadaşlarım. Dayanamadığınız zamanlar olacak. kalbinizin kırıldığı zamanlar olacak. Aslında bunları hissedebilmek paha biçilmez. Sen asla her ne yapıyorsan vazgeçme. kararlılıkla devam et. Devam ederken her zaman hayal et; geliştiğine, değiştiğine ve dönüştüğüne.. Ve bu değişimden güçlü çıktığına.. Her ne yapıyorsan zaman alacak. Emekleyecek ve engellerle karşılaşacaksın. Ama buna değecek.
İyi ki varsın! :)

İnşallah canım çok zor ama vazgeçmek yok ben 5.denememde hamile kaldım inşallah sen bir sonrakinde kalacaksın dualarım seninle

Ayyy çok teşekkür ederim.bu tarz hikayeleri duyunca bı mutlu oluyorum ki sorma. Ben de iyi olacak gibi hissediyorum ben ona inanıyorum... Darısı isteyen bekleyen pes etmeyen herkesin başına
Güzel düşünelim güzel olsun inşallah bir daha ki sefere kat kat artsın sımsıkı tutunsun annesine hiç bırakmasın oda annesi gibi mücadeleci bence

İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız güzel haberlerinizi bekliyoruz.

Güzel düşünelim güzel olsun inşallah bir daha ki sefere kat kat artsın sımsıkı tutunsun annesine hiç bırakmasın oda annesi gibi mücadeleci bence
İnşallah canım İlk başta çok korktum ama sonra baktım her şey olacağına varıyor. Ona inandım ve akışa inandım ,dua ettim. Güzel sonuçlanacağına inanıyorum evet benim gibi mücadeleci.. Çok şükür hep birlikte sağlıcakla kucağımıza alacağız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…