Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

ilk büyük bir siringayla çek ilacı sonra penisilin ignesi gibi küçük üçlü igneler var çıkıyr o uçlar büyük şırıngaya küçük ucu takip vrun hiç acımıyor bn o şekilde yapıyorum

Caniim ikizmis gozunaydin masallahh benimde 5.gun degerm yuksek diye ikiz olabilir dedi doktorum inşallah oyledir ikizde deger cok mu hizli artiyor
Hayırlı olsun canımm. Darısı bizim başımıza inşallah. Embriyo kalitesi nasıldı acaba sizin birde resmi var mı

Hayırlı olsun canımm. Darısı bizim başımıza inşallah. Embriyo kalitesi nasıldı acaba sizin birde resmi var mı
Canim doktora sordum kalitesini soylemedi 1.kalite olabilcek en iyisi dedi a b hicbisey demedi var kuzm atayim birinin var sadece resmi digeri vermediler 35yas altina yasal degil cift embriyo dedi doktorum o yuzden kgida tek koymuşlar

Eklentiler

• IMG-20210317-WA0024.jpeg
    70,8 KB · Görüntüleme: 57
Canim doktora sordum kalitesini soylemedi 1.kalite olabilcek en iyisi dedi a b hicbisey demedi var kuzm atayim birinin var sadece resmi digeri vermediler 35yas altina yasal degil cift embriyo dedi doktorum o yuzden kgida tek koymuşlar
Oy maşallah çok iyi. Sımsıkı tutunmuş ne güzel sana.

Canım çok sevindim ikizlere. Çok dikkat et dinlen düzelecektir inşallah ben dw perşembe gidicem hayırlısı çok heyecanlıyım

Çok sevindim gözünüz aydın hayırlı olsun. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…