Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kızlar bugün itibari ile transfer sonrası 3 günü bitirdim sabredemez sen en erken 6.günde test yapmayı düşünüyorum önceki tedavimde 6.gün çift çizgi hemen çıkmıştı. İnşallah bebeği m benimledir belirti mi bilmiyorum ama sanki adet olacak gibi Bi dolgunluk var rahim kısmın da. Adet zamanım a da 7 gün var inşallah hepimizin gönlündeki olur

6 7 .gun yapin bir cikmazsa tekrar yapin insallah sizinledir

Sebepsiz infertilite tüpler açık. Eşimde sorun yok. Kronik hastayım sürekli ilaç alıyorum. 6 senelik evliyim 2 senedir uğraştım. 2 tane donmuş 3.gün var bakalım doktor adetken gel dedi ne diyecek. İnşallah sizin pozitif olur

Herkese merhaba
Malesef benim de ilk tup bebek deneyimim negatif. Aylin hanim size de gecmis olsun. Bugun goz yaslarimiz durmaz ama insallah yarina toparlaniriz. Kismetimiz boyleymis. Bende uzgunum cok.
Toparlanabildin mi canım. Çok zormuş gerçekten ben anca kendime geldim. Testi onceden yaptığım için bi nebze hazırdım ben sonuca

Insallah bu kez hayirli haberini aliriz

Kizlarr dayanamadimm kan verdiim 5.gun 68 cikti sonucum 19aydir ilk defa pozitif gordum gozyasim durmuyor cok icten soyluyor rabbim hepinizi mutluluktan aglatsin inşallahhhhh bu haberi biraz cekinerek mahcup hissederek veriyorum negatif alan arkadaşlarim sizi cok iyi anliyorum ama mucizeleriniz zamanini bekliyor inşallah en kisa zamanda kavuşcaksiniz

Maşallah maşallah gerçekten nazar değmesin. Hayırlı uğurlu olsun canım..

Benimde bugün adet olacak gibi kramplarım girdi aklım çıkmıyor değil korkuyorum ama elden bişey gelmiyor. Adete yaklaşınca da göğüslerim şişerdi şimdi de öyle inşallah hayırlı sonuç alırız

Rabbim zamanında verecektir benim ilk tedavim iptal olmuştu doktorun yüzünden. Yumurtalarım erken çatlamış toplanmamisti bile çok ağladım çok üzüldüm. Aldığım onca ilaçlar maddi manevi yipranmistim. Merkez değiştirdik artık yumurtalarımız toplansın o aşamaya gelelim istiyorduk. Rabbim çok şükür nasip etti. Demek ki o zaman onu yaşamamız gerekiyormuş

Bize doktor proluton depot diye bir iğne vermişti düşük önleyici transfer öncesinden beri kullanıyorum. Doktorunuz bir şey demedi mi

Canim cok col mutlu oldum sukurler olsuncok guzel degerin saglikla devam etsin hamissinnnnn

Canim insallah bu zor sureclerin gecer hayirlisiyla ikiz bebislerine kavusursun

Hem çok sevindim hem de lütfen kendine dikkat et canım. Kuzuların yastığı rahat olsun bol bol dinlen.

İnşallah canım gögüs ağrısı progestan arttıkça artıyor bende de ilaçdan dolayı diye onu belirti den saymıyorum ben Bi iki gün daha dayanıp test yaparım herhalde ben pazar a kadar bekleyemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…