Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Test akşam yada yarın çıkacakmış
. Erken gebelik testi aldım. 5.gün embriyosu 9.gün NEGATİF Zaten hiç ama hiç bir belirtim yoktu içime doğuyordu. Boşa kan vermişim.Dünde adetimdi tüm adet belirtilerim oldu. Dualarınızı beklerim 2.transferim olumlu olsun diye.şimdi toparlanmaya çalışıyorum gözyaşlarım durmuyor. Eşim de çok üzüldü onu üzdüğüm için de ekstra üzüldüm.
Hakkında hayırlısı olsun canım umarım herşey istediğin gibi olur. 🙏. Rabbim yardımcın olsun. Üzülme diyemem ama kendini bırakma. Dünyanın sonu değil bende iyice tedirginim ama olmazsa tekrar denerim diyorum. 🙏

Sonunda çıktı .
İlk beta hcg 19
İkinci beta hcg 39
Ucu ucuna gidiyorum ama Dr bu sefer iyi konuştu. Cuma bir daha test ver 160 lari görürsek sonra ultrason da bakicaz dedi. Sevineyim mi????🤭
Hiç canını sakın bak bu sefer ablamın da öyle oldu önce 20 di sonra 40 oldu sonra 80 sonra 280 küsüre çıktı. Şimdi yiğenim 3 yaşında. Allah’ın izniyle seninde artmaya devam edecek. Üzülmek yok artık bak doktorda olumlu konuşmuş şükür 🙏

Kizlar su prolutexi ilk kez vuruldum esime yaptirdim morardi ya:s beceremedk ben cok korkuyorum kendime igne yapmaktan:KK43: anneme ya da kardeşme yaptrcm birde ampulun icini cekerken birkere de hepsi gelmiyor bir yontemi var mi?morarmamasi icin napmaliym cok mu siktim etimi tutarken?yardimci plrsanz sevnrm
Canım sen bide benim göbeği görsen korkarsın İnan ama normalmiş benimkini prolutex yapmadı enox iğnesi yaptı. Kolonyalı mendil ile ovalıyorum. Korkma kendin yapabilirsin. Bende ilk kendim yapamadım. 3. İğnemde evladım için dedim cesaretlendim yaptım. Korkacak İnan hiç birşey yok. Ben hepsini çekiyorum iğneyi tamamen içine batırıyorum çektikten sonra ters çeviriyorum rahat oluyor.

Test akşam yada yarın çıkacakmış
. Erken gebelik testi aldım. 5.gün embriyosu 9.gün NEGATİF Zaten hiç ama hiç bir belirtim yoktu içime doğuyordu. Boşa kan vermişim.Dünde adetimdi tüm adet belirtilerim oldu. Dualarınızı beklerim 2.transferim olumlu olsun diye.şimdi toparlanmaya çalışıyorum gözyaşlarım durmuyor. Eşim de çok üzüldü onu üzdüğüm için de ekstra üzüldüm.
Üzulmeyin diyemem ama insallah bir sonrakinde Allah gozyaslarinizi dindirsin❤️ baska dondurulmus embriyonuz varsa ne kdr mutlu sizhemen bir sonraki ay baslarsiniz.

Canım sen bide benim göbeği görsen korkarsın İnan ama normalmiş benimkini prolutex yapmadı enox iğnesi yaptı. Kolonyalı mendil ile ovalıyorum. Korkma kendin yapabilirsin. Bende ilk kendim yapamadım. 3. İğnemde evladım için dedim cesaretlendim yaptım. Korkacak İnan hiç birşey yok. Ben hepsini çekiyorum iğneyi tamamen içine batırıyorum çektikten sonra ters çeviriyorum rahat oluyor.
Allah yardimcimiz olsun kalcadan da gobekten de zor tabi insallah bebislerimiz tutunsun 💚

Hiç canını sakın bak bu sefer ablamın da öyle oldu önce 20 di sonra 40 oldu sonra 80 sonra 280 küsüre çıktı. Şimdi yiğenim 3 yaşında. Allah’ın izniyle seninde artmaya devam edecek. Üzülmek yok artık bak doktorda olumlu konuşmuş şükür 🙏
Ayyy çok teşekkür ederim.bu tarz hikayeleri duyunca bı mutlu oluyorum ki sorma. 😍Ben de iyi olacak gibi hissediyorum ben ona inanıyorum... Darısı isteyen bekleyen pes etmeyen herkesin başına 🙏🙏

X