Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

İnşallah canım gögüs ağrısı progestan arttıkça artıyor bende de ilaçdan dolayı diye onu belirti den saymıyorum ben Bi iki gün daha dayanıp test yaparım herhalde ben pazar a kadar bekleyemem
Evet yap bisi olmaz ama cikmazsa tekrar yap umidin hic bitmesin🍀ben de simdiden bitane test aldm 8.9. Gun yaparm diye:))))erken almadm nirmal gebelk yeterli Mi

Kızlar benim dün geceden beri devam eden lekekenmem vardı . Bugün doktora gittim 2 kese göründü . Kalp atisi henüz yok suan 5+3 . Kesenin etrafında kanama alanı vardı o yüzden düşük riskim var sürekli yatiyorum
Canım rabbim yardımcın olsun inşallah geçer kanama alanı sağlıkla ilerler kavuşursun bebişlerine

Sebepsiz infertilite tüpler açık. Eşimde sorun yok. Kronik hastayım sürekli ilaç alıyorum. 6 senelik evliyim 2 senedir uğraştım. 2 tane donmuş 3.gün var bakalım doktor adetken gel dedi ne diyecek. İnşallah sizin pozitif olur
Umarım bir daha ki denemen de bebişin kucağına alırsın negatif haberleri bugün aldıkça kendimi bu duruma alıştırıyorum aşırı derecede duygusal oldum sürekli ağlıyorum hakkımızda hayırlısı olsun elden birsey gelmiyor hersey takdiri ilahi 🙏🤲🏻

Kizlarr dayanamadimm kan verdiim 5.gun 68 cikti sonucum 19aydir ilk defa pozitif gordum gozyasim durmuyor cok icten soyluyor rabbim hepinizi mutluluktan aglatsin inşallahhhhh🤲 bu haberi biraz cekinerek mahcup hissederek veriyorum negatif alan arkadaşlarim sizi cok iyi anliyorum ama mucizeleriniz zamanini bekliyor inşallah en kisa zamanda kavuşcaksiniz🤲🤲
Yaaaaa ne diyorsun maşallah

Kizlarr dayanamadimm kan verdiim 5.gun 68 cikti sonucum 19aydir ilk defa pozitif gordum gozyasim durmuyor cok icten soyluyor rabbim hepinizi mutluluktan aglatsin inşallahhhhh🤲 bu haberi biraz cekinerek mahcup hissederek veriyorum negatif alan arkadaşlarim sizi cok iyi anliyorum ama mucizeleriniz zamanini bekliyor inşallah en kisa zamanda kavuşcaksiniz🤲🤲
Maşallah sağlıkla kucağına alman dileğiyle her pozitif haber umut oluyor 🌄🌄

X