Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kan da çıktı negatif
Canım çok üzüldüm ne diyeceğimi İnan bilemiyorum senin ne problem vardı ?ben de senin gibiyim hiçbir his yok kendimi yedim bitirdim zaman geçmiyor Rabbim doğru zamanda İnşaallah bize de nasip eder anne olmayı bunca emek boşa değildir Allah’ın izniyle olumsuzlukta olsa vazgeçmeyelim meleklerimiz için

Sonunda çıktı .
İlk beta hcg 19
İkinci beta hcg 39
Ucu ucuna gidiyorum ama Dr bu sefer iyi konuştu. Cuma bir daha test ver 160 lari görürsek sonra ultrason da bakicaz dedi. Sevineyim mi????
Sonunda çıktı .
İlk beta hcg 19
İkinci beta hcg 39
Ucu ucuna gidiyorum ama Dr bu sefer iyi konuştu. Cuma bir daha test ver 160 lari görürsek sonra ultrason da bakicaz dedi. Sevineyim mi????
Gözün Aydın canım benim sevin tabiki bebişin mücadeleci demek ki hersey gönlünce olsun katlanarak devam etsin sonuçların

Sonunda çıktı .
İlk beta hcg 19
İkinci beta hcg 39
Canim cok sukur bebisin seninle saglikla devam etsin insallah

Canim hiic merak etme dusundugumuzden de guclu onlar kotu dusunme (sana diyorum ama ben daa fenayim)Allahn izniyle hicbisey olmaz degerinde guzel artmis bazi doktorlar isini garantiye almak icin 3.kani istiyorlar
Aynenn esimde armut mu diyor ama hissetmiyorum korkuyorum insallah guzel olur :)

Kizlar su prolutexi ilk kez vuruldum esime yaptirdim morardi ya:s beceremedk ben cok korkuyorum kendime igne yapmaktan anneme ya da kardeşme yaptrcm birde ampulun icini cekerken birkere de hepsi gelmiyor bir yontemi var mi?morarmamasi icin napmaliym cok mu siktim etimi tutarken?yardimci plrsanz sevnrm

Canim bende yapamiyordum icinde kaliyordu esim ogretti.Bak simdi iğneyi omce bosta iken hava ile doldur sonra siseye batir ters cevir siseyi havayi ver icine ignenin ucunu asagi dogru cek elini geri cekmeden ucu gozukmediginde elini siringadan cek hepsinicine gelecek tek seferde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…