Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kizlar selamlar pozitif sonuc alanlar hayirli olsun transfer olacakalr insallah sizlerde pozitifle sureci tammalarsiniz.Ben 9.gun 91 11.gun 181 gordum şimdi doktor yarin tekrar istedi kan testi ama benim ne gogsum sis ne belirti var bebegim benimle mi panikledim.Birde ogretmenim bugun cok yoruldum etki eder mi kosup ziplamadim da yine de efor sarfediyosun ayakta(

Kızlar test günün bu cmt sizce gidip erken gebelik testi alayım mı siz aldınız mı ben artık dayanamıyorum olumlu olumsuz neyse öğreneyim

Kızlar test günün bu cmt sizce gidip erken gebelik testi alayım mı siz aldınız mı ben artık dayanamıyorum olumlu olumsuz neyse öğreneyim
Benimde cumartesiydi test gunum pozititi gordum normal testte ama tavsiye etmem simdi surekli test yapasim geliyor bisey oldumu duruyormu hala diye

Insallah sımsıkı tutunur canim sukur guzel ilerliyor

Canim hiic merak etme dusundugumuzden de guclu onlar kotu dusunme (sana diyorum ama ben daa fenayim)Allahn izniyle hicbisey olmaz degerinde guzel artmis bazi doktorlar isini garantiye almak icin 3.kani istiyorlar

Kızlar bekleyen testin yanlış olma ihtimali çok mu yüksek? Benim tutan transferimde 2 embriyo 5. Gün negatif çıkmıştı sonradan ikinci çizgi çoknsilik çıkmıştı. Bugun 6. Günüm tek embriyo yine test yaptım negatifti ama ikinci çizgiyi çok silik gördüm az önce baktığımda. üzerinden 2 saat geçti. Heycan yaptım inşallah yanlış değildir

Bence iki gun sonra yapin insallah pozitiftir

Sabah tekrarla canim inşallahhh pozitiftir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…