Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Test akşam yada yarın çıkacakmış
. Erken gebelik testi aldım. 5.gün embriyosu 9.gün NEGATİF Zaten hiç ama hiç bir belirtim yoktu içime doğuyordu. Boşa kan vermişim.Dünde adetimdi tüm adet belirtilerim oldu. Dualarınızı beklerim 2.transferim olumlu olsun diye.şimdi toparlanmaya çalışıyorum gözyaşlarım durmuyor. Eşim de çok üzüldü onu üzdüğüm için de ekstra üzüldüm.

IMG_20210322_142149.jpg
baya silik ama görüyor musunuz sizde ? Benim gözlerim şası oldu incelemekten ben yanlış görmüyorum değil mi?

. Erken gebelik testi aldım. 5.gün embriyosu 9.gün NEGATİF Zaten hiç ama hiç bir belirtim yoktu içime doğuyordu. Boşa kan vermişim.Dünde adetimdi tüm adet belirtilerim oldu. Dualarınızı beklerim 2.transferim olumlu olsun diye.şimdi toparlanmaya çalışıyorum gözyaşlarım durmuyor. Eşim de çok üzüldü onu üzdüğüm için de ekstra üzüldüm.
Hakkında hayırlısı olsun üzülmemek elde değil tabiki onca emek verip umutla bekliyoruz. Üzüntünü yaşa ama çabuk toparla kendini 😔 Rabbim hepimize sağlıklı gebelikler nasip etsin. Pozitifte olsa negatifte olsada bizi neler bekliyor bilemiyoruz. Rabbim bizim için en doğrusunu bilir

Belki idrara geçmemiştir hayırlısı olsun inşallah kanda çıkar size güzel bir sürpriz olur çıkmazsa da en kısa zamanda hamile kalırsınız inşallah 🤲🏻

Belki de idrar gecmemiştir herkesin vucudu farkli umarim oyledir eger dogruysa da pes etmek yok tabiki uzulup yikilicaz ama etme bigun mukafatini alcaksin inşallah..

Sonunda çıktı .
İlk beta hcg 19
İkinci beta hcg 39
Ucu ucuna gidiyorum ama Dr bu sefer iyi konuştu. Cuma bir daha test ver 160 lari görürsek sonra ultrason da bakicaz dedi. Sevineyim mi????🤭
Caniiim seviiin tabikii artikk😍😍 gozunaydinnnnn 💜💜

Sonunda çıktı .
İlk beta hcg 19
İkinci beta hcg 39
Ucu ucuna gidiyorum ama Dr bu sefer iyi konuştu. Cuma bir daha test ver 160 lari görürsek sonra ultrason da bakicaz dedi. Sevineyim mi????🤭
Sevin bence canım 🥰 tam iki katı olmuş güzel çıkmış bak doktorunda güzel konuşmuş

Gözün aydın, sevinmelisin🌷 Benim doktorum bir daha test istemedi. Haftaya cuma gel ultrasonla bakalım, göremezsek test isterim dedi.

Sonunda çıktı .
İlk beta hcg 19
İkinci beta hcg 39
E hadi gözün aydın o zaman 🙂 Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı gebelikler nasip etsin

X