Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Ya evet benim geçen yıl bir kimyasal gebelik oldu böyle endişe içinde sürekli kan verip durmuştum. Şimdi de o korkuyu atamamışım demek ki sürekli acaba büyüyo mu diyip duruyorum. Bide benim değerüm de düşük başladı baya, 9. Günde 41 çıktı. Yine aynı şey başıma gelecek diye çok korkuyorum. Allahım sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin .

Allah razı olsun canım Rabbim emeklerimizi boşa çıkartmasın inşallah
9.gün verdim 134 çıktı

bana cok moral oldun canim. Benim testim erken gebelikti ama insallah benim de senin gibi kanda pozitif cikar. pazartesi gününü heyecanla bekliyorum.

normalde günler cok hızlı gecerdi. Simdi hic gecmiyor. Ne kitap okuyabiliyorum ne kafa dagitacak birsey yapabiliyorum.
Tüp bebek isleminin en zor asamasi tRansferden sonra BEKLEMEK

Kesinlikle ama ondan sonra keseyi beklemek ondan sonra cinsiyeti beklemek bence beklemek zor

9. Günde değer çok güzel bence benim12. Günde 102 çıktı benimde kalbi durduğu için kürtaj oldum Aralık ayında hep aynı şeyler başıma gelecek diye korkuyorum

Kızlar 12. Günde 102 çıkmıştı bugün 14. Günüm 171 çıkmış iki katı olması gerekiyor böyle yaşayıp normal devam eden var mı sizce bir sorun mu var

Kesinlikle ama ondan sonra keseyi beklemek ondan sonra cinsiyeti beklemek bence beklemek zor

evet kesinlikle. Cinsiyetten sonra da bitmiyor ki. Doğuma kadar bekliyorsun Rabbim cuma hürmetine her birimize hayırlı sağlıklı bekleyişler nasip etsin. Bu bekleyişlerin sonucu sağlıklı hayırlı imanlı tertemiz evlatlara kavuşmak olsun

Merhaba, ben de yarın gideceğim keseyi görmeye beklemek çok zor maalesef bende de ilk zamanlar çok fazla bel ağrısı vardı ama şimdi yok sadece kokulara karşı çok hassaslaştım ve dediğin gibi ayakta uzun kaldığımda hafif kasık ağrısı oluyor ama mide bulantısı falan yok. Olmasını da istemiyorum gerçi 8 yaşında kızım var ona hamileyken doğurana kadar çektim bulantıydı

Kızlar ben predictor erken gebelik testi yaptim. Negatif cikti. Tabiki uzuldum biraz. Bugun transferin 7.gunu. 12 martta transfer verdim. Doktorum pzt gunune kadar bekle. Testler guvenilir degil dedi. Boyle olan var mi?
Ben de 13 mart transferiyim tek bir belirtim yok. 9.gün kan vericem. Keşke test yapmasaydın canım. İnşallah daha idrara geçmemiş olsun ondan çıkmamıştır.

Kızlar merhaba Bugün 10.günüm. 3.gün embriyosu transfer yaptırmıştım 3a Ve 3b :) sizce test yapsam mı bugün?

Kızlar 12. Günde 102 çıkmıştı bugün 14. Günüm 171 çıkmış iki katı olması gerekiyor böyle yaşayıp normal devam eden var mı sizce bir sorun mu var
Canım üzülme burda çok arkadaşın değeri düzensiz artarak sağlıklı devam edenler var. Allah büyük bol bol dua et. İnşallah sağlıkla kucağına almayı Rabbim nasib etsin. Sakın stres yapma iyi düşün iyi olacak. Senin için dua edeceğim canım ❤

Bir sorum var progestan fitil kullananlara, koyduktan sonra ilk idrarda beyaz beyaz minik parcalar goruyorum bu normal mi yanlis birsey mi yapiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…