Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Bir sorum var progestan fitil kullananlara, koyduktan sonra ilk idrarda beyaz beyaz minik parcalar goruyorum bu normal mi yanlis birsey mi yapiyorum😟
Normal canım endişelenme kapsülün tamamı emilip yok olmuyor beyaz şekilde kalanı dışarı çıkıyor. Bende kullanıyorum aynı durum akıntı da oluyor arada su gibi progestan etkisiyle iğnesini de kullanıyorum ben

Canım üzülme burda çok arkadaşın değeri düzensiz artarak sağlıklı devam edenler var. Allah büyük bol bol dua et. İnşallah sağlıkla kucağına almayı Rabbim nasib etsin. Sakın stres yapma iyi düşün iyi olacak. Senin için dua edeceğim canım ❤
Allah razı olsun canım inşallah tüm ümidim sağlıklı devam etmesi duadan başka yapabilecek başka birşeyim yok ❤️❤️❤️

Merhaba, ben de yarın gideceğim keseyi görmeye beklemek çok zor maalesef 😊 bende de ilk zamanlar çok fazla bel ağrısı vardı ama şimdi yok sadece kokulara karşı çok hassaslaştım ve dediğin gibi ayakta uzun kaldığımda hafif kasık ağrısı oluyor ama mide bulantısı falan yok. Olmasını da istemiyorum gerçi 8 yaşında kızım var ona hamileyken doğurana kadar çektim bulantıydı 😁😁
Merhaba saglıkla kucagınıza alırsınız insallah. Benim 7. Gun ve ayakta durunca yada ani kasık agrım oluyo acaba normalmi canım birde böbregim ağrıyo sizde böyle bir belirti oldumu acaba 7. Gün yada erkenmi

Kızlar 7. Günüm ve 2 gecedir böbrek agrısı cekiyorum ilaclardanmı acaba cok korkuyorum bisey olur diye hadi kasıgımda batmalar var anlarımda böbregime ne oluyo yaa bilgisi olan yardım edebilirmi lütfen arıyorum 2 gündür cevabı bulamadm 😔

Doğru haklısınız hepsi teferruat allah ol dedikten sonra olur . Benım farklı bir hastalığım var bağışıklık sistemiyle alakalı ,serumu ondan aldım ben o da zaten dandik bir şey belki de etkili bilmıyoruz etkisini şuan.
ben de aldım aynı serumdan sanırım aynı merkezde tedavi görmüşüz belirtiniz var mı?

Merhaba saglıkla kucagınıza alırsınız insallah. Benim 7. Gun ve ayakta durunca yada ani kasık agrım oluyo acaba normalmi canım birde böbregim ağrıyo sizde böyle bir belirti oldumu acaba 7. Gün yada erkenmi
Canım dediğim gibi kasık ağrısı bende de oluyor ama böbrek ağrısı yaşamadım herkeste belirtiler farklı olabiliyor bazen hiçbir belirti olmaya da biliyor. İnşallah seninde pozitif haberlerini alırız 😍😍

Yok o oluyor bende de

Normal canım endişelenme kapsülün tamamı emilip yok olmuyor beyaz şekilde kalanı dışarı çıkıyor. Bende kullanıyorum aynı durum akıntı da oluyor arada su gibi progestan etkisiyle iğnesini de kullanıyorum ben
Cok tesekkur ederim gercekten🥰. Burasi olmasa bu konular nasil ilerleyecek keske anlatilsa bunlar😄 hersey icin de dontora acip soracak miyiz anlamiyorum

Kızlar 7. Günüm ve 2 gecedir böbrek agrısı cekiyorum ilaclardanmı acaba cok korkuyorum bisey olur diye hadi kasıgımda batmalar var anlarımda böbregime ne oluyo yaa bilgisi olan yardım edebilirmi lütfen arıyorum 2 gündür cevabı bulamadm 😔
Bol su içmeyi ihmal etme

X