Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Günaydın, bugün benim test günüm🙈 Evde yapmayacağım, direk kandan öğreneceğim demiştim ama son gün dayanamadım. 2. Çizgi çok silik, gebelik testleri ile ilgili çok bilgim yok. Nedir sizce, yorumlayabilir misiniz?
Gözün aydın hayırlı olsun 🥰 Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin insallah

İlk denemenizmi canım yazarsan sevinirim belirtin varmıydı 😊
Benim 4. Denemem, ilk denememden 2.5 yaşında bir oğlum var. Benim çok akıntım oluyor, pantolonun üzerine kadar çıkıyor. Gündüz uyumam normalde ama uykum geliyor. Göğüslerimde de hafif elektriklenmeler oluyor arada.

Kızlar ben predictor erken gebelik testi yaptim. Negatif cikti. Tabiki uzuldum biraz. Bugun transferin 7.gunu. 12 martta transfer verdim. Doktorum pzt gunune kadar bekle. Testler guvenilir degil dedi. Boyle olan var mi?

Kızlar ben predictor erken gebelik testi yaptim. Negatif cikti. Tabiki uzuldum biraz. Bugun transferin 7.gunu. 12 martta transfer verdim. Doktorum pzt gunune kadar bekle. Testler guvenilir degil dedi. Boyle olan var mi?
Ben canım 8.günü iki tane test yaptım negatif çıktı. Daha sonra kan verdim pozitifi çıktı. 5 haftalıgız şuan hafta içi kese ve kalp atısına gidecegim.

Günaydın, bugün benim test günüm🙈 Evde yapmayacağım, direk kandan öğreneceğim demiştim ama son gün dayanamadım. 2. Çizgi çok silik, gebelik testleri ile ilgili çok bilgim yok. Nedir sizce, yorumlayabilir misiniz?
5.gün embriyosu 10.gününüz mü yani. Hayırlı olsun bebişin seninle inşallah daha da artarak ilerler değerin pozitif bugün kan da vereceksiniz o zaman hayırlı haberinizi bekliyoruz.

Kızlar hep igne falan yazıyosunuz acaba bana doktorum neden hic vermedi sadece progestan olarak fitil kullanıyorum sizce bi sorun olurmu bilemedimki yaa
Ne güzel işte iğne olmaması biz iğneden müzdaribiz hep maddi hem manevi zor. Bence ihtiyacın yoktur gerçi bizlerinde ciddi ciddi ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum nettrn çok araştırdım eğer embriyo sağlıklı ise tutacaksa bu kadar fazla progestan a gerek yok sadece fitil de yeterli. Bence ilaçlar üretiliyor ve biz tüketelim para kazanırsın diye Bi düzen oluşturulmuş. Ben klinikte iken kaç kez eczacının oraya geldiğini ve iletişimde bayanla konuşup bize gelmedi hangisine gönderdin dediğini duydum.

Hayirli olsun hamilesiniz😍

Evet bugün 10.gün.öğleden sonra kan verebileceğim. Sonucu görene kadar da sevinemeyeceğim sanırım.
İNŞALLAH kanda da güzel Bi değer çıkacak meraba bekliyorum benimde embriyom 4BB ve tek transfer. Önceden hep iki transfer olmuştum inşallah bana da umut olacaksın canım. Benimde bir kızım var abla olsun diye uğraşıyorum inşallah senin oğlun da abi olacak

Günaydın herkese, hadi güzel güzel haberler verin de 🙏bizlere de moral olsun. Güzel anne adayları umarım sizler de iyisinizdir. Kese ve kalp atışı paylaşımlarınızı bekliyoruz. 💕:emir_bebek::nazar:
Insallah canim sen yarin mi test yapacaktn:KK66:

X