Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Amin insallah hayirli haberlernizi aliriz cok gecmis olsun dinlenin

transfer olanlar olmayanlarla tecrübelerini paylasabilir mi? basima ne gelecek bilmiyirum. Benden gecelik getirmemi istediler mesela o neden? Bir de yarindolu mesane ile gelin dediler, insan nerden anlar ki yari dolu oldugunu

transfer olanlar olmayanlarla tecrübelerini paylasabilir mi? basima ne gelecek bilmiyirum. Benden gecelik getirmemi istediler mesela o neden? Bir de yarindolu mesane ile gelin dediler, insan nerden anlar ki yari dolu oldugunu
Valla benim ilkinde dolu saniyordum mesane meger degilmis suni suyla doldurdular transfer oncesi. Ikincisinde de ictim ictim bir suru psikolojik gelmedi bekledik bir kac kere ulttasonla kontrol ettiler sonunda tamam dedilee:)merkeze gidince daha cok icin evde daha az su sikisik hissedin iyice:)

bana niye iğne ve 2 ay sonra yaa
Neyse sakinimm sakin kalacağımm
Serumu niye şimdiden almıştın ki bana da uygulanacaktı ama daha almamıştık
Benim yaş da 36 neyse geç olsun güç olmasın diyelim son olsun inşallah önünüzdeki aya bebeğin gelsin

İlkinde çok su içmiştim Dr neden bu kadar içirdiniz demişti sonra hemşire boşaltmak için gelince yapamamıştım yatağa aldılar beni aksi gibi geldi bende tutmamak için bıraktım öldüm utancımdan yatak sırılsıklam olmuştu bunu yaşayan var mı aranızda

Yok ben cok sikisik duramiom zaten surekli wc giderm ondan sen iyi tuttmussun

İntralipid Serum 350 tl idi. Yumurta- soya z.yağı içerikli. Aynı serum mu acaba. Haklısın keşke doktor güzelce anlatsa seni ikna etseydi. Doğru dürüst açıklama yapmadıysa için rahat değildir.

Adetin 7 gunu icinde takilmasini istedi..Bir dahaki sefere soracagim hemen transfer oncesi olmaz mi diye..serumun parasinda da degilim ama 10 saatte gidiyor bosuna zahmet..

İntralipid Serum 350 tl idi. Yumurta- soya z.yağı içerikli. Aynı serum mu acaba. Haklısın keşke doktor güzelce anlatsa seni ikna etseydi. Doğru dürüst açıklama yapmadıysa için rahat değildir.
Evet o fiyat civarindaydi..ustunede ozel hastanede 10 saat yatis yaptim..bir o kadar da oraya verdim..Boşa gitti.. gerçi benim tedavilerimde boşa giden paralari saysam bi araba parasi edecek bu gidisle

Evet o fiyat civarindaydi..ustunede ozel hastanede 10 saat yatis yaptim..bir o kadar da oraya verdim..Boşa gitti.. gerçi benim tedavilerimde boşa giden paralari saysam bi araba parasi edecek bu gidisle
Beyaz renkteydi. Sizin de içeriği aynı mı. Ve bana besin alerjin var mı dediler hayır dedim hızlı verdiler zaten yavaş da olsa 2 saatte biterdi. Sizinki farklı bişi desem fiyatı da aynıymış.izmir benım sizin neresi

Ben sıkştigimi saniyordum baktilar mesane dolu degil sonda takip doldurdular canim yandi biraz o yuzden suyunu guzel iç canim ve transferden 30-40dk once icmeye basla suyu tam sıkşmiş olrsn cok erken icersen de tutamazsin o da sikinti

Doktorun ona göre bize ilaç yazması gerekiyor zaten kan pıhtılaşma sı olup olmadığı belli değil ben test yaptırmadım doktorum da istemedi tedbir amaçlı kullandırıyor. Sade koraspirn verse keşke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…