Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

O stres o heyecan öyle farklı ki İnan ben bile sormadım opu zamanı kaç yumurtam oldu DİE dert ettim 17 yumurta toplandı 8 tanesi döllendi donduruldu. Hiç kalitesi a b hiç sormadım kalitesi çok güzel dendi yarın transfer var bakalım sorucam bende tabi heyecanla yine unutmazsam güzel sonuçlar alırız inşallah

Bendede var sabahları hafıf ondan sordum kahverengı akımtı cok ara ara azda olsa gelıyor bende tedırgın oldum ama doktor normal dedı sende oldumu
Yok canım bende bu sefer olmadı ilk denememde olmuştu oda pozitifti ama sonra kalbi durdu ama kanamayla alakalı değildi

Şimdi gördüm yazdığını canım en kısa zamanda transferini olup sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin

Maşallah sana canım o kadar güzel düşüncen ve azmin varki bence en kısa zamanda hamile olacaksın benimde ilkinin kalbi durduğu için korkuyorum

Sana belki boylesi daha iyidir demistim ama benimde progesteron yuksek çıktıgi icin iptal ettiler.. 4 aydir surekli iptal..bu defa tamam dedim simdi de bu çıktı. bir deger duzelse digeri bozuluyor.. progesteron adet basinda gayet iyiydi bugun 3 çıktı.. hic tahmin etmiyordum.. iptal edilen her ay da maddi acidan yük..sinirlerim bozuldu iyice..

Kac olmasi gerekiyor cnm uzuldum Allah yardimcin olsunn

Hak tan hayırlısı artık İNŞALLAH herşey güzel olacak severek sevilerek çoğalıcaz

Benimde cuma gunu insallah olumlu pozitif sonuclar aliriz buarda kasik agrisi bende yasiyorum hormon ilaclari kasiklari kuvvetlendirmek adina oldugu icin cok normal progestani igne seklindr aliyorsan extra heryerin agriri benimki igne seklimde

Çok teşekkür ederim inşallah hepimize rabbim sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin biz elimizden geleni yaptık yarın son noktayı koyacaz gerisi tevekkül ve sabırla beklemek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…