Markalılar+Çok Ucuza Ayakkabılar Ve Çantalar 17. sayfadan itibaren güncel...

Ayrıntılı 1,2 foto alabilirmiyim mümkünse ve ayakkabıyı ayıralım lütfen :)

$he3ydypa.jpg
$pembe.jpg
şimdilik bu iki resim var, daha resim isterseniz yarın detaylı resimlerini çekip gönderebilirim. ayırdım gitti :)

Canm 12 kaç no ve kullanılma durumu markasi bikacta foto desem:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

$kolej ayk.jpg
$12 kolej.jpg
kolej tipi ayakkabı çok cici duruyor ayakta. birkaç kez giydim. 38 numara derim :)
şimdilik bu 2 foto var daha isterseniz yarın çekerim

Bu ayakkabılar için daha fazla foto görmek istyormusunuz kızlar?? İsterseniz çekebilirim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Azönce alıntı yapmadan yazmışım pardon. Detaylı resim istiyormusunuzzz...??

Bu ayakkabılar için daha fazla foto görmek istyormusunuz kızlar?? İsterseniz çekebilirim

bende 16 ve 21 numaraları ayagınızda görebilirmiyimm...ayakkabılarım 36 37 değişiyor kalıpları nasıll 38 olurmuki??

pydesy2y.jpg
teba6umy.jpg

Daha önce de belirttiğim gibi 1 veya 2 kez işyerimde giydim, o yüzden altları yıpranmış değil. Gayet iyi durumda ve cok rahat bir ayakkabı.

Son düzenleme:

a8u5yjez.jpg
ere4ugyz.jpg
hunu2yre.jpg

Bunu da birkaç kez işyerimde ve dışarda giydim. Yıpranmamış iyi durumda.

bende 16 ve 21 numaraları ayagınızda görebilirmiyimm...ayakkabılarım 36 37 değişiyor kalıpları nasıll 38 olurmuki??

Ayaklarınız 36-37 değişiyorsa bunlar büyük olur ve sectiginiz modeller acik oldugu icin de telafisi mumkun olmaz. Benim ayaklarim 38-38,5 kalibina gore degisiyor ve bana tam geliyor onlar. Yine de isterseniz foto eklerim.

pydesy2y.jpg
teba6umy.jpg

Daha önce de belirttiğim gibi 1 veya 2 kez işyerimde giydim, o yüzden altları yıpranmış değil. Gayet iyi durumda ve cok rahat bir ayakkabı.

YA BENIM ayaklar sorunlu tatlım . bazen 38 bazen 37 oluyo hatta bazen ıkısının arası :KK37::KK37: o birinci sorun

birdee kargo ucretıyle bırlıkte bayagı cok oluyo 2.el ayakkabı . son fiyatın ne olur bunda:KK12::KK55:

YA BENIM ayaklar sorunlu tatlım . bazen 38 bazen 37 oluyo hatta bazen ıkısının arası :KK37::KK37: o birinci sorun

birdee kargo ucretıyle bırlıkte bayagı cok oluyo 2.el ayakkabı . son fiyatın ne olur bunda:KK12::KK55:

Kargo benden 25 tl demiştim daha önce. Ptt kargo 7 tl tutuyor ayakkabı da 18 tlye gelir :KK66: yepyeni ayakkabı daha kaç lira olabilir kii :KK43:

Düğün hazırlığı yapıyorum bende. Ozel hakkım yok o yüzden buradan cevaplıyorum. 60TL yapalım düz olsun. Pazarlık sunnettır. Birde ayırma şansınız varsa ayın 5inde maaşım. Buun en son paramı spora verdım :KK43: 5mayısta kargoya verebılırsenız cok mutlu olurum.

adres verebilirseniz, sizin için ayırmış olduğum ayakkabıyı kargoya vereceğim yarın.

Karistirdikca giymedigim ayakkabilar cikiyor daha :) Doğum iznine ayrıldım ve işyerindeki dolabımı toplarken bu ayakkabılarımı buldum. Çok beğendim aldım ama ayaklarımı sıktı, kalıbı dar biraz giyemedim. 38 numara ama 37-38 giyenlere uygun. Benim ayaklarım 38-38,5 olduğu için işyerimde 1 kez giyip kaldırmıştım altı tertemiz..
teruzebu.jpg

2y6e7y3e.jpg

işine yarayacak biri giyebilsin diye fiyatı 15 tl .!!
(çoklu alımlarda indirim yapıcam kızlar doğuma az kaldı beğendikleriniz varsa söyleyin bir süre buralarda olamayabilirim.. )

Son düzenleme:
Karistirdikca giymedigim ayakkabilar cikiyor daha :) Doğum iznine ayrıldım ve işyerindeki dolabımı toplarken bu ayakkabılarımı buldum. Çok beğendim aldım ama ayaklarımı sıktı, kalıbı dar biraz giyemedim. 38 numara ama 37-38 giyenlere uygun. Benim ayaklarım 38-38,5 olduğu için işyerimde 1 kez giyip kaldırmıştım altı tertemiz..
teruzebu.jpg

2y6e7y3e.jpg

işine yarayacak biri giyebilsin diye fiyatı 15 tl .!!
(çoklu alımlarda indirim yapıcam kızlar doğuma az kaldı beğendikleriniz varsa söyleyin bir süre buralarda olamayabilirim.. )

Canm mrb ilk önce bebisini sagsaglim alirsin kucagina inş.:) ben bu iki ayakkabiyi istiyorum ama kullanilma durumları ve son olurlarini bana geri donersen sevinirim canm

Eklentiler

• $1399714276686.jpg
    $1399714276686.jpg
    17,4 KB · Görüntüleme: 89
  • $1399714289427.jpg
    $1399714289427.jpg
    17,1 KB · Görüntüleme: 90
Canm mrb ilk önce bebisini sagsaglim alirsin kucagina inş.:) ben bu iki ayakkabiyi istiyorum ama kullanilma durumları ve son olurlarini bana geri donersen sevinirim canm

inşallah canım, iyi dileklerin için çok teşekkür ederimmm.. :)
ayakkabıların detayları ilk sayfalarda yazıyor diye güncelleme yaparken yazmamıştım. topuklu olan ayakkabı hotiç marka, 38 numara, rugan deri, koyu lacivert (aynısının 38,5 numara siyahı da var) piyasadaki rugan görünümlü aynı tarz ayakkabıların aksine ayağınızı terletmez ve yormaz. önden de platformlu olduğu için yürümek falan rahattır. ben artık özel kalemde çalışmadığım ve yaşadığım şehrin yollarından dolayı dışarda giymeye kıyamadığım için giymeyeceğimden dolayı satışa çıkardım yoksa çok memnundum. genelde çalıştığım kurumda ve birkaç kez dış programda giydim. gayet iyi durumda.
diğeri twigy terlikleri ise yine izmirdeyken yaz sonunda almıştım ama yağmurlar başlayınca kaldırıp sonra da unutmuşum. 38 numara. 1veya 2 kez giyildi.
kargo size ait fiyatları 40 tl ve 10 tl ama bugüne özel ikisi 40 tl olsun :KK52:
ptt kargo 2 ayakkabı kutusu 7-8 tl civarında tutuyor.

inşallah canım, iyi dileklerin için çok teşekkür ederimmm.. :)
ayakkabıların detayları ilk sayfalarda yazıyor diye güncelleme yaparken yazmamıştım. topuklu olan ayakkabı hotiç marka, 38 numara, rugan deri, koyu lacivert (aynısının 38,5 numara siyahı da var) piyasadaki rugan görünümlü aynı tarz ayakkabıların aksine ayağınızı terletmez ve yormaz. önden de platformlu olduğu için yürümek falan rahattır. ben artık özel kalemde çalışmadığım ve yaşadığım şehrin yollarından dolayı dışarda giymeye kıyamadığım için giymeyeceğimden dolayı satışa çıkardım yoksa çok memnundum. genelde çalıştığım kurumda ve birkaç kez dış programda giydim. gayet iyi durumda.
diğeri twigy terlikleri ise yine izmirdeyken yaz sonunda almıştım ama yağmurlar başlayınca kaldırıp sonra da unutmuşum. 38 numara. 1veya 2 kez giyildi.
kargo size ait fiyatları 40 tl ve 10 tl ama bugüne özel ikisi 40 tl olsun :KK52:
ptt kargo 2 ayakkabı kutusu 7-8 tl civarında tutuyor.

Supermis tamamdir canm ben 38 giyiyorum siyahinida isterdim ama 38.5 büyük olur benim 37.5 ama gün içinde ayak sistigi için 38 aliyirum Raht oluyo umarim olur bunlari agir tatlim ozelden bana bilgilerini yolla bide bebis gelmeden cabuk halledelim su isleri cikar mikar kalir benim ayakkabılar yoksa:))

2 numaradaki kemal tanca ve
3 numaradaki lacivert rugan hotiç ile 21 numaradaki twigy terlik de satıldı.

Son düzenleme:
X