Aile Planlaması marka prezervatifle hamile kaldınızmı hiç?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

eda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
2.170
16
merhaba arkadaşlar,

marka prezervatifle hamile kaldınızmı? yorum yaparsanız sevinirim selamlar herkese....

Benim bir arkadaşım kalmıştı hem de en bilindik bir markayla.

bizde olmadı öyle birşey kesinlikle
14 yıllık evliyiz ve bu şekilde korunuyoruz

merhaba kızlar aranıza yeni katıldım. marka prezervatifle hamile kalıyordum az kalsın. erkek arkadaşım o kadar doluymuş ki prezervatifin yanlarından taştı çok korktum ama birşey olmadı allahtan :kedi:

prezervatife de guven olmayacak yaa ise bak sen. sanirim butun yontemleri ayni anda kullanmaya baslayacagiz yakindazemuszemus

redhot01, en güvenli yöntemdir kondom. Partnerinin yapması gereken onu takarken ve çıkarırken biraz dikkatli davranması. Bilhassa çıkarırken. Bunlara dikkat ederseniz bir şeycikler olmaz.

tesekkur ederim canim sagol onerilerin icin

merhaba kızlar aranıza yeni katıldım. marka prezervatifle hamile kalıyordum az kalsın. erkek arkadaşım o kadar doluymuş ki prezervatifin yanlarından taştı çok korktum ama birşey olmadı allahtan :kedi:

o sevgilinin doluluğundan değil düzgün takmayı becerememesinden olmasın sakın

su cumlelerinbir erkegin agzindan yazildigi ne kadar belli ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…