Adetime 2 gün kala hamilelik testinde 2. Çizgi silik çıktı ama regli belirtilerimde var sizce hamile miyim

Arkadaşlar herkese merhaba adetime 2 gün kaldı sabah innovıta marka erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı ama regl olacakmışım gibi ağrılarımda var bel kasık ve alt karın ağrısı sizce hamile miyim yoksa regli mi olucam bu durumu yaşayıp hamile kalan var mı acaba testin görüntüsünü medyaya ekliyorum yardımcı olursanız çok sevinirim inşallah hayırlı haberler alırız Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın 😊

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    179,3 KB · Görüntüleme: 220
Test yaptırdınız mı acaba merak ettim bende bugün aynı şeyleri yaşadım yarın kan vericem normalde bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım sabah test yaptım sizin gibi ikinci silik çıktı sizin sonucunuz ne acaba?
Merhaba ben o gün test yaptım hamile olduğumu öğrendim fakat 3 gün sonra adet oldum kimyasal gebelik yaşadığımı söyledi doktor

Ben sağlık ocağına kan verdim kanda beta 128 çıktı tahmini 5 haftalık dedi yarın kendi doğum doktoruma gidicem
Hadi ya çok sevindim gözün aydın canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ben de değerimi pozitif görünce çok sevinmiştim ama maalesef olmadı bana da dua eder misiniz hamilelerin duası kabul olur derler Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah 🙏❤️

X