Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
[QUOTa01, post: 42792130, member: 121538"]bende acim hemde nasil ama yememem lazim [/QUOTE]
Beni ye bebni ye diye bakiyolar ama nasil kiyilir sunlaraa

Geçmiş olsun tatlımm inşallah güzel haberler verirsin bizeee.. Rabbim şifa ihsan eylesinn..
Aminnnnn ..sifa bekleyen herkese insallah kakaom .. dun tatliyi denedin mi .. senin yakisikli oglus napti okulu sevmis mi .. hayirlisi olsunn baslamis dun dmi

Günaydın oflucum

Ablam cok seksi kalcalarim var
Karbinhidrat yag kolay mi sandinizz bu asanaya getirmek gunaydin musmutlu gunun olsun .. coktan beri gorusemiyoruz nasilsinn

Bayıldımmm yanii o kalçalara
Günaydın sanada sağol,bu sene çok yoğunluk oldu ev tadilatı oldu,arkadan kızımın istenmesi nişzndı derken sonrada tatil yaptık..

Günaydın oflucum

Günaydın sanada sağol,bu sene çok yoğunluk oldu ev tadilatı oldu,arkadan kızımın istenmesi nişzndı derken sonrada tatil yaptık..
O tadilat isine girer gibi olduk geri kaldi ileriki aya . Anamm bendenn kayinvalide olur mu diye isyan koparaydin .. boyle genc kayinvalide olmaz amaa . Hayirlisi olsun nisan kurdelesini ablacim getir yutcammm sakladiniz dmi :) kizini ben kucuk saniyordum bu arada :) kalcalarima masallah deyinn ayricanaa @HanimKelesimiGetir

Son düzenleme:
U
Günaydın oflucum

uc kez alinti yaptim hemen begenmee yaa telden giriyorum yinee herseyi katistirdim yinee neyse nevom arkamdan toparlar burlari Nevreste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…