Kekler - Pastalar Marifetli ellerden "Kekler" oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Kek Tarifi ?

• Ankete Katılan
    201
  • Anket Kapalı .
Allah kolaylık versin canım
Umarım sizin için hayırlı olur

Yeni bir yere alışmak zaman alıyor
ben istanbul dan kaçmak istediğim için biraz nevi çabuk alışırım hatta alıştım benim böyle kötü bi huyum var yaşadığım yerde bi problem yaşadıysam ordan kaçarım anılardan kurtulmaya çalışıyorum bi nevi
daha üç beş ay önce eşime istanbuldan hayatta taşınmam gerekirse boşanırım diyordum adam da bi tuhaf oldu niye fikir değiştirdin diye valla bende tam bilmiyorum niye :)

Nasip canım Bazen asla yapmam,yapamam dediğimiz şeyler vazgeçilmezlerimiz olur

Allah korusun canım
Sen taşındın mı?
Benim 15 gündür net yoktu cepten çok takip edemedim

esyalari tasidik nevos, sozde bu hafta elektrik su verilecekti, esyalari falan yerlestirip eve gececektim ama ne elektrik verildi ne su, ne de ben is yapabilecek haldeyim. evi tasidik ama bi sure kvlerdeyiz yani :) oyle gorunuyor :)

sen cifte kavrulmusun canim
Allah yardimcin olsun. yeni ev temizligi kadar zor bisey yok. insh yerlesir rahatlarsin bi an once

Çok sağol canımsın sen de çok tatlısın
Benim ikiz kızlarım var Bu yıl ortaokula gidecekler
Birde oğlum var. 5 yaşında, anaokuluna gidecek

ne guzel , mash ben ikizlerini anaokula baslayacak sandiydim
Allah bagislasin, saglik afiyetle ins
ikiz cocuk buyutmek cok zordur diye tahmin ediyorum, bi tane ile basdemiyor insan bazen :)

ne guzel , mash ben ikizlerini anaokula baslayacak sandiydim
Allah bagislasin, saglik afiyetle ins
ikiz cocuk buyutmek cok zordur diye tahmin ediyorum, bi tane ile basdemiyor insan bazen :)
Sağol canımRabbim cümlemizin evlatlarını bağışlasın
Zor olmaz mı canım,bayağı zor olduHala zorlukları devam ediyor.Rabbim sağlık versin herşey unutuluyor,herşey geçiyor

Sağol canımRabbim cümlemizin evlatlarını bağışlasın
Zor olmaz mı canım,bayağı zor olduHala zorlukları devam ediyor.Rabbim sağlık versin herşey unutuluyor,herşey geçiyor

Amin insh canim
dedigin gibi, zorluklar unutuluyor tatli anilar kaliyor geriye
Rabbim istyen herkese yasatsin bu guzelligi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…