Mantar rahatsızlığı olanların paylaşım alanı...

kızlar bol bol su için

susadıkça değil aklınıza geldikçe..su idrar yollarını temizliyor..

vede yine gün içinde bol bol az yağlı yogurt yiyin

ya ilk defa böyle bişeyle karşılastım cok da dikkat ediyorum temizliğine :KK43: bekarım ben ayrıca utanırım nasıl gidicem doktora. bi kaç yorumda gördüm sirkeli su ile yıkayın falan diyorlar öyle yapsak gecmez mi

ccanım temizliklebir ilgisi yok ben evliliğin ilk aylarında mantar oldum çokda kaşınıyordu. dr. gittim dediki aşırı hijyenden olmuş. vajinanı çokk sık yıkıyorsun sanırım ordaki ph dengesi düşmüş demişti. ilaç verdi bende çok yıkamamaya başladım. böylece geçti. ama şimdi dediğim gibi içinde böyle şeffaf değil bildiğin beyaz sümükümsüde değil krem gibi bir şeyler oluyor bende anlamadım gitti...

Bende de candita spp çıktı.
bundan olup tedavi görüp durumu iyileşen biri var mı aranızda? Ne yaptı ne etti. offffffff:KK43:

:çok üzgünüm:

Hanımlar,
ben ilaçlara yeni başladım. şimdilik epey iyiyim. ama tedavi bitmeden "evet" demek istmeiyorum. yanlış yönlendirmiym... iyi sonu.ç alırsam ilaçları ve gelişmöeleri yazarım.
(tedavi süresi 7gündü, 2si gitti 5i kaldı)
bilmiyorumkismile

bendede var ne yazıkkı evlendıgımde esımden gectı ve evlılıgımın ılk haftasında kabus gıbı gece gunduz kasıntılar başgosterdı...3 sene oldu 2 ay suren esımden ayrılalı ama bana o mıkrobunu bulastrmayı başardı..doktorun verdıgı fitil,krem,antıbıyotık akıntıyı gecırmek bı kenara asırı derecede akıntıyı artırdı .dusunun kı gunde 5 kez camasır degısıtırdıgım cok olur... ara ara baslar 15 gun kadar benı bunaltır ve kendılıgınden yok olur..temız tutmaya calısmaktan baska yol bulamıyorum...

Kızlar ben yıllardır uğraşıyorum bununla ben de bıktım sizler gibi.Bende hiç geçmiyor diyebilirim.Bir sürü dra gittim kendim de tıp öğrencisiyim ama kökünü kazıyamadım namıssızın:ecrin_bebek:Neyse bana da bi dr tavisye etmişti mycospor krem benim kaşıntıma çok ii gelio.Ama yine tekrarlıyor tabi.Travogen beni kaşıntısan yerlerde süründürürken bunu ilk sürdüğüm anda faydasını görüyorum.Yine de drnuza danışın.Ama ben bayağı fayda gördüm paylaşmak istedim bıktım kendimden biliyorum.Ama benim akıntım çoğu zaman şeffaf ve arada beyaz.Yeşil renkli ve balık kokusunda akıntısı olanlar genelde bakteriyle enfekte olmuşlardır.yine parazit de yeşil renkli akıntı yapabilir.O yüzden mutlaka kültür yaptırın canlarımopuyorumnanaktan

Kızlar ben yıllardır uğraşıyorum bununla ben de bıktım sizler gibi.Bende hiç geçmiyor diyebilirim.Bir sürü dra gittim kendim de tıp öğrencisiyim ama kökünü kazıyamadım namıssızın:ecrin_bebek:Neyse bana da bi dr tavisye etmişti mycospor krem benim kaşıntıma çok ii gelio.Ama yine tekrarlıyor tabi.Travogen beni kaşıntısan yerlerde süründürürken bunu ilk sürdüğüm anda faydasını görüyorum.Yine de drnuza danışın.Ama ben bayağı fayda gördüm paylaşmak istedim bıktım kendimden biliyorum.Ama benim akıntım çoğu zaman şeffaf ve arada beyaz.Yeşil renkli ve balık kokusunda akıntısı olanlar genelde bakteriyle enfekte olmuşlardır.yine parazit de yeşil renkli akıntı yapabilir.O yüzden mutlaka kültür yaptırın canlarımopuyorumnanaktan

mycospor u eşime vermişti kendimde denemek hiç aklıma gelmedi
eşle birlikte tedavi olunması gerekiyor

Bende de candita spp çıktı.
bundan olup tedavi görüp durumu iyileşen biri var mı aranızda? Ne yaptı ne etti. offffffff:KK43:

:çok üzgünüm:

ayy
aranıza bende geldim hiç bilmezdim mantar kaşıntı yanma şimdi bende öle oldum
hiç geçmeyen iğrenç pis bi hastalık candida mantarı bol bakteriden oluşuyormuş ıslak hiç kalmıcak devamlı kuru tut ve kurula

şuan travazol kulanıyorum memnunum ama bu da fayda etmemeye başlarsa mycospor denerim
ev mantar kremleri fitillerle doldu
hiç ıslak bırakmıyorum,şampuan duş jeli falan değdirmemeye çalışıyorrum çünkü florasını bozup mantara neden oluyormuş,ya çok temiz tutmaktan yada pislikten olurmuş ona da dikkat ediyorum,vajinal duş yapmayın diyolar onu ya yapmıyorum,şeker hastalarında olur dediler o da yok,havayla temas etsin hava düşmanı dediler gece kilotsuz yatıyorum bazen o da işe yaramadı
daha ne yapayım anlamadım artık bıktım ilişkiye giremiyoruz yaa

:roflol::roflol: çoook selam bayanlar bendede mantar var kaç kez ilaç tedavisi gördüm ama geçmedi tam geçiyor sonra tekrarllıyor en son sebametin genital bölge temizleyicisini kullandım biraz etki etti gibi ama gene tekrarladı ne yapsam çözüm olmuyor....nerdeyse marketlere mantar satışına başlıyacağım :::))))))) yani o kadar gerisini siz düşünün sizce ne yapmalıyım

Ya kızlar bu öyle kremlerle, temizlik jelleriyle falan dışarıdan geçirilebilecek bi hastalık değil.
Sorun içeride, orada kökünü kurutmalıyız ama işte nasıl nasıl nasıl... bohhuuuu....

X