Mantar rahatsızlığı olanların paylaşım alanı...

Yaa cok güZel bi durum geçmiş olsun tekrar ya bendede var yaklasık 1 aya yakındır kaşıntı beyaz akıntı seklinde 2 kapsul ve krem banada verdiler gecmedi siz hangi ilacı kullandınız söylerseniz bende çok seviniri. :)

3 ay boyunca geçmeyen mantar enf. vardı.Bir çok antibiyotik ve fitil kullandım ama geçmedi. NBL gynobiotic probiyotik hap kullandım.adet döneminde 5 gün boyunca sabah akşam kullanılıyor.Tesadüf mü bilmiyorum ama adet döneminden sonra daha çok artması gerekirken ben de sıfırlandı.

Kizlar bana bisey deyin lutfen evlendigimden beri sut kesigi akintim vardi hic seffaf akinti gormedim hamile de kalamadm polikistik overliyim o yuzden diye dusundum.yanma kasinma koku yoktu hala yok.ama artik seffaf akintiyi goremeyince bu sut gibi puturlu akinti neki dedim megersem vajinal mantarms.doktor gyni travogen 600mg ovul diye bi fitil verdi dun kullandim.ama 1 fitil yeterli olur mu bana bisey diyin bir de yumurtlamaya engel olur mu bu mantar

Daha öncedende akıntın oluyomuydu?uzun süredir oluyosa sana ilk önereceğim sey doktorun verdiği fitil ve eczaneden alıp rahatlıkla kullanabileceğin probiyotik hap bitirene kadar günlük sabah akşam kullanman olucak.
hamilelik içinde doktor takibin varsa ve 5/6 ay geçtiyse mutlaka rahim filmide çektir tüplerinin durumuda bundan sonraki adımların için çok önemli.pko içinde evet hamileliği zorlaştırabiliyor ama mutlaka iyi bi doktor takibinde olman gerekiyor çok geçmiş olsun

Doktorumu degistirdim ozeldeki bi doktora 29 subatta gittim iki ay inofolic kullan oye gel dedi.bnde 1 aydir inofolic kullaniorm en son 12 martta adet oldum ve kask sncm vardi ck fazla dvlt hst gttm ultrasnda baktilar polikistik yapi gormedi dktr elhamdulillah ilk defa boyle oldu.ancak yumurtlayamadm seffaf akintim yok nye yok dye dusunurken bu akinti neyn nesi acaba derken megersm mantarms.daha once bska bi dktrda klomen kullanmstm uc yumurtam gelsti catladi ama tutmadi.o zaman da bu akinti vardi.hep vardi yani.bnde tutmadi diye tuplrime baksak olmazmi dedm 1 seneden sonra bakiliyormus ona smdi klomen ile gebelik olusmamasi bu akinti yuzunden olabilir mi bu akinti yumurtlamaya engel olmusmudur kafamda bir dunya soru var canm cok skkn.

İnofolic kullanmayı sakın bırakma pko eritiyor gerçekten benim kullanıpta kurtulan çok arkadaşım oldu zaten hamileliği istediğin için kullanman gerekiyor. Mantarın üşütmüş filan olabilirsin ayaklarını kasıklarını sıcak tutmayada özen göster.probiyotik hap kullanın bide 1 sene geçti dersen rahim filmi çektirmeye yönlendirsin seni klomen mantar yaparmı bilmiyorum ama yumurtalarını büyütmek için kullanıyosun. Rahim filmini çektirip ufak bi tıkanıklık varsa açılıp hamile kalan çok var bu yüzden vücuduna ilaç yüklemeden bu işlemi bi şekilde öne aldırın bana göre
Kendimden örnek vereyim rahim filmini en sona bıraktım ve sol tüpüm kapalı oldğu için gebelik olmadığını anladım ozamana kadar her doktor farklı ilaç tedavi verdi boşuna zaman kaybetmişim onu anladım.

O zaman mesela ben evlendigim 1 seneyi gecti desem anlmiyolar dimi ne zaman evlendigimi.bide devlet hastanesinde cok can acitiyolarmis ama ozelde uyusturmali bayiltmali fln oluyomus oyle mi siz nerde cektirdiniz

O zaman mesela ben evlendigim 1 seneyi gecti desem anlmiyolar dimi ne zaman evlendigimi.bide devlet hastanesinde cok can acitiyolarmis ama ozelde uyusturmali bayiltmali fln oluyomus oyle mi siz nerde cektirdiniz

sorarsalar dini nikahlıydım filan dersiniz kime ne :) devlete gitmemiştim ben özelde çekildim kendini rahat bıraktığın sürece acı yok derin nefes alıp veriyosun 5 dk bile sürmez. Hangi ildesiniz?

sorarsalar dini nikahlıydım filan dersiniz kime ne :) devlete gitmemiştim ben özelde çekildim kendini rahat bıraktığın sürece acı yok derin nefes alıp veriyosun 5 dk bile sürmez. Hangi ildesiniz?
Ben ankaradayim cnm bikac tane hastane aradim azonce anestezili 700 bayiltmasiz 500 dedi en uygunu bu iclernde digerleri 900-1000 gidiyo.cok can yakiyo diye yorumlar okudum o yuzden bayiltsalar daha iyi ama fiyat cok yuksek geldi

kızlaaaarrr yardıımmm lütfen ...

yaklaşık 15 gündür regli olamıyorum. kontrol amaçlı gittiğim kadın doğum dokturum da kistim olduğu ortaya çıktı,
doktor adet söktürücü verdi sonra doğum kontrole başlayacağız. kullanamaya başladıktan sonra çok fazla akıntım oluyor affedersiniz ama kokulu birde üstüne mantar oldum vajinamın için felaket kaşınıyor

bekarım
ne önerirsiniz sizce ne yapmalıyım ? ilk defa başıma geliyor en son iki ay öncede başıma geldi ama ozaman antibiyotik kullanmıştım ondan dolayı olmuştu şimdi yine aynı şey

Bu fitili tam olarak nasil kullandiniz acaba.. bekarlar kullanamaz diyor.. benimde kaf karıştı nereye yerleştirmek gerekiyor acaba diye

Ben dogum kontrol hapi kullaniyodum.tekrar bebek istedigim icin biraktim.ve adetten önce vecsonra kahve su gibi kokulu akinti geldi.6 7 aydir boyle.psikolojim bozuldu.hamilede kalamiyorum.emar cekildi.patoloji yapildi bisey cukmadi.fitil antibiyotik kullaniyorum geciyo diger ay yine ayni.esimde kullandi ilac ama degisiklik yok.haftaya tekrar doktora gitcem.

Çözüm: Probiyotik hap sabah aksam 1 ay kullanıp daha sonra günde 1 tane kullanın

bendede vardı yerimde duramıyordum. okul zehir oluyordu. yanmadan uyuyamıyordum. o kadar acıtıyordu ki yanma resmen yoruyordu yorgunluktan uyuyakalıyordum falan. kötüydü baya ama ben şanslıydım galiba kremle geçti benimki amaaaaannnnn allah bir daha vermesin.

Ilacin adimi .probiyotik

Güvendiğiniz eczacınızdan probiyotik hap almak istediğinizi söylerseniz size mevcut markalardan iyi olanı önerebilir ben yurtdışından aldığım için türkiyede hangisi iyi bilmiyorum bu antibiyotik veya ilaç değil iyi huylu bakterileri vücutta destekleme çoğaltma amaçlı kullanılır.yoğurtta filanda bulunur ama şu aşamada hap olarak tüketmenizin size daha çabuk yardımı olucaktır.antibiyotik çok kullanmamaya çalışın mantar yapar . fitil veya eczacınızın önerdiği ketoral gibi bi ilaç alıp birlikte kullananilirsiniz.
Ayrıca tiroid tahlilide mutlaka yaptırmalısınız.
Günlük ped kullanmamaya çalışın pamuklu çamaşır tercih edin.
Uzun süre bebek isteyipte sonuç alamıyorsanızda hsg rahim filmi çektirip tüplerinizin açık olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz.tüpte hidrosalpenks olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…