Mantar rahatsızlığı olanların paylaşım alanı...

sacma gelebilir sorum ama, acitir mi ya? ben simdiye kadar kultur testi yaptirmadim ama seker hastasi da oldugumdan surekli tekrarlayan mantarim var benim

sacma gelebilir sorum ama, acitir mi ya? ben simdiye kadar kultur testi yaptirmadim ama seker hastasi da oldugumdan surekli tekrarlayan mantarim var benim
Yok canım neden saçma gelsin zaten bakire olduğun için spekulum takılmaz .
Sadece spekulum takılırken biraz rahatsız oluyorsun ama sana takılmayacağı için sorun yok ince ucunda pamuk olan bir çubuk kulak çubuğundan birazcık kalın acımaz merak etme

8 aydır mantar sıkıntısı çekiyorum napıcam bilmiyorum lütfen aciiiiiiiiiiiiiillllllllllllll yardım dr a gittim alttan bakalım dedi ben baktırmadım ssk yok şimdi bi sürü şey ister die sadece derdimi anlattım oda ona göre ilaç verdi sonra bu hiç geçmeden dewam etti ilacın birini eşin içsin dedi ama eşim içmez ki ki bu durumu eşime nasıl anlatıcam ki en son netten bi ilaç bulup aldım eczaneden geçti gibi oldu adet olunca tkr etti kafayı yiyegim moralim alt üst oldu netten araştırmalarıma göre ne oldugunu biliyorum akıntının rengine göre ama çare bulamıyorum şuan için dr a gidemem nereden bulaştı bilmiyorum nasıl gidecek bu benden illa eşte kullanmak zorunda mı offfffffffffffffff acil nolur bi yardım

Mrb canim bende ayni senin durumundayim. İlac kullaniyorum iyilesiyor sonra antibiyotik kullaninca tekrar basliyo. Ben artik mantar ikaci kullanmaktan midemi mahfettim 2 gundur midem agriyo. Jinekolojik muayeneden korkuyorum ama boylede gecmek bilmiyo deliricem

bende öle dr gittim kullandım geçmedi kendim aldım kullandım 3-4 gün geçti gibi oldu koku filan herşey yok oldu regl olunca tkr başladı çok mutsuzum psikolojim alt üst oldu

Canım karaciğerine yazık, kafana göre ilaç kullanma sakın. Sadece karaciğer değil, böbreklerine de yazık sanki. Doktor muayenesinde korkacak bir şey yok inan. Arzu edersen sana benim kadın doğumcumu önereyim, çok iyi bir doktor, mantar sıkıntın da geçer….

gecmiş olsun . pedinizi değiştirin cidden .....gmail.com bana maılımden ulasırsanız size detaylarını anlatabilme şansım olur . cıdden faydasını göreceksınız .dua edersıız

Son düzenleyen: Moderatör:

GECMİŞ OLSUN MELANKOLIK .TÜM KADINLARIN CIDDI SORUNU MANTAR KASINTI IDRAR YOLLARI ENFEKSIYONU VS .... ILAC KULLANMAKTA BI ZAMAN SONRA YA MIDEYE YADA BAŞKA ETKILERI OLUYOR TECRÜBE İLE SÖYLUYORUM . BEN 6AY ÖNCE "PED" İ DEĞİŞTİRDİM RAHAT ETTİM HER TÜRLÜ . KULLANDIĞIMIZ MARKET PEDLERINI ARAŞTIRIN İÇİNDE NELER VAR VE BIZ KADINLARI KADIN RAHATSIZLIKLARA YOL ACIYOR .

arkadaslar asırı kasıntı sıkatyle gttim doktora mantar dedi travazol krem verdi. bunu iç tarafada surucekmıyım bilemedim kızlar zararı olmazmı dıs kısmınamı surmelıyım sadece ? fitil verdi bide.. hamile kalmamı etkiler mi ? bu ay test yaptı değilmişim bundan dolayı olanilir mi ?

bu travazol kremi bi süre ben de kullandım ama bende cok fazla yanma yapıyor normal bi şey mi bilemedim korkup bıraktım o yuzden

Hafta içine randevu aldim jinekoloji ye gidicem. Bu mantar illeti psikolojimi ve evliligimi etkiliyo afedersiniz iliskiye girmekten korkuyorum 2 haftadir esimin yanina yaklasmadim henuz 2 senelik evliyim 2 sene icinde defalarca mantar oldum. Halbuki ciddi anlamda temizligime dikkat eden bi insanim. Antibiyotik kullansam aninda basliyo banyodan sonra hemen kurulanmazsam, vs .. En sonunda gözumu kararttim sali gunu doktora gidip muayene olucam .. Umarim kendimi sıkıp doktoru delirtmem. Korkuyorum yaa

Dişlerime köprü yaptiriyorum yine apse yapti bi dişim ve yeniden antibiyotik yazicaklar antibiyotik su an hala iyilesmemis olan mantarimi iyice azdiricak daha beter olucak offf kafayi yemek uzereyim kizlar

Bayanların % adet dönemleri boyunca farklı türlerde enfeksiyonlarla karşılaşmaktadır, bunların % si kalitesiz ped kullanımından kaynaklanmaktadır. Adet dönemi rahatsızlıkları:
Kaşınma ve yanma
İltihaplanma
Deri İltihabı
Vajinal mantar enfeksiyonu
Fallop Tüpü Enfeksiyonları
Rahim enfeksiyonu
Beyaz Akıntı
Adet ağrıları

6 ay önce Winion pedle tanıştım
tüm skıntılardan kurtuldum
Şiddetle tavsiye ediyorum.....
dua edersiniZ. Özelden yazabilirsiniz.

kızlar bende de antibiyotik kullanımı sonrası inatçı bir mantar oluştu. benim merak ettiğim ağzınızda ve özellikle dilinizin üstünde beyaz pamukçuk, tat kaybı oluyor mu. canımı çok sıktı bu durum, 4 aydır toplayamadım kendimi.

Benim dilim hep beyaz ya mantar vardi vajinamda benimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…