Mama'dan alışveriş!

Aynen haklısın. Açıklamaların hepsi yabancı bişey anlamadımki o yüzden çokta irtibat kurmak aklıma gelmedi...
Zaten şimdiyr kadar ürünü yurtdışından getirilen hiç bi siteden alışveriş yapmadığım içinde çok tereddütlüydüm. Tşk ederim sizede

Mamayi ilk defa duydum. Aliexpresin baska bi versiyonu sanırım. Ürünler gec gelir genelde. Kargo takip numarasi alabilmek icin ekstra para odemeniz de gerekebilir. Saticiyla alışveriş once mutlaka konusun. Adam Çin li ama sakir sakir ingilizce konusuyolar gayet rahat anlasabilirsiniz. Alacaginiz ürunun Feedbacklerine mutlaka bakin bazi kisiler fotoğraf koyuyor, alisverisi olumsuz olan kisiler yorum birakiyor. Saticilar genellikle Türk saticilara gore cok kibar kargo konusunda aksilik yasarsaniz hediye not vs gonderiyolar. Kapida odeme yok zaten. Aliexpresten baya memnunum ben. 1 dolarlik kolye ucunun kargosunda yaşanan aksilik icin bile hediye yollayıp defalarca özür dilediler

Aliexprestten 1$a bi cok kolye ucu ve yuzuk aldim. Aylardir kullanıyorum ne metali cikti ne taşı soldu. Burdan aldigim cogu gumusten daha kaliteli cikti. Amazon biraz tuzlu

benim aliexpresle bir tecrübem olmadı ama giyim kuşam konusunda alışveriş yapan tanıdıklarım var ve hiç memnun kalmadılar.. şans işi birazda bu iş ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…