Mama'dan alışveriş!

Uyuyan Adamdan Nefret

bir varmış bir yokmuş!!!
Pro Üye
31 Ocak 2013
8.640
29.951
Kızlar merhaba;

İlk konum hayırlı olsun diyorum kendime

Mama alışveriş sitesinden (uygulama) herhangi bi şey satın alanınız varmı?
Varsa sorun yaşayanınız veya yaşamayanınız varmı

Dert değil ama kaç gündür almamak için kendimi tutuyorum. Kapıda ödemeside yok yurt dışı menşeili yada yurt dışı tedarikçili tam olarak anlayamadım ama kredi kartı bilgilerimi girerek alışveriş yapmadan sizlere sormak istedim

İnşallah konum taşınmadan tatmin edici cvp alırım ve bu akşam istediklerimi sipariş ederim

Hayırlı akşamlar efenim herkese

Ne satılıyor ki orda; mama ingilizce mama mı yoksa türkçe mama mı? İnternet alışveriş kurduyum, ilk defa duydum.
Valla hangi dilde mama bilmiyorum yurt dışındada kullanılan bi site. Hatta tedarik süresi 20 gün 1 ay falan.

Çok enteresan şeyler var ilk defa gördüğüm şeyler bile var ve uygunlar.

Ay ne banı ki ya alışveriş yapan varmı diye soruyorum ben

Simdi bir site ismi yazacam ya bilemedim
Ali ... diye daha geniş kullanıcıya sahip ve güvenilir olan yerden alışveriş yapmanı tavsiye ederim canım çünkü yazdığını ilk defa duydum ve online alışveriş siteleri ile bayağı haşır neşirim

Son düzenleme:
Evet onu gördüm ama güvenememiştim sen hiç alışveriş yaptınmı?

Evet onu gördüm ama güvenememiştim sen hiç alışveriş yaptınmı?

Yaptım bir kaç kere memmun kaldim
Hatta ev dekarasyonu için de bir şeyler almaya karar verdik biraz geç geliyor ama olsun fiyatlar uygun

Ben takı alışverişi yaptım. Burada 15-20-25 tl ye satilan kolyeleri ben 2, 3dolara falan aldım gayette guzeller

Aliexpress iyidir.
Onda sikinti cikmaz.
Diğerini duymadim bile.
Ben sok!

Face te reklam olarak çıkıyordu merak ettim indirdim. Satışı dolar değil tl olarak ve samsung ve iphone da uygulaması var uygulamadan alışveriş yapılıyor.

Kimse duymamış almasammı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…