Mama'dan alışveriş!

Face de çıkan reklamlara çok güvenme.Benim bi arkadaş bi tanesine tıklayım Michael K. Bi çanta almıştı , dolandırılmıştı.
Ali de çin malları yani 1 milyoncular gibi düşün.
Mama yı da hiç duymadım.Bence risk almayın.N11 güzel site bence.

Face de çıkan reklamlara çok güvenme.Benim bi arkadaş bi tanesine tıklayım Michael K. Bi çanta almıştı , dolandırılmıştı.
kapıda odemesı var mı n11 ın

İnternette alışveriş yapmadığım site çok nadirdir, kimselerin adını duymadığı sitelerden bile alışveriş yapmışlığım vardır ama mamayı ilk kez duyuyorum. Aliexpressi öneririm. Ben güvenle alışveriş yaptım.
Bende çok yaptım. Hatta bikez son dakika sitenin batmasıyla bişeyin parasını indiregandi yapmışlıkları bile vardır:-)

Ama bunda yurt dışında alışveriş yapıp etiketleyenlerin fotoğrafları var. Bir ürüne 30-40 resim var. Açıklamalarıda zaten ingilizce.

Valla hangi dilde mama bilmiyorum :-)yurt dışındada kullanılan bi site. Hatta tedarik süresi 20 gün 1 ay falan.

Çok enteresan şeyler var ilk defa gördüğüm şeyler bile var ve uygunlar.

hııı, aliexpress , jollychic gibi siteler... Buralardan alışveriş yapmıştım, kıyafet alacaksan 4-5 defa düşün derim. Orda göründüğü gibi gelmiyor çoğu zaman, sağlam güzel gelen de oluyor.

Bir de gümrük olayı çok iğrenç bizim, gümrükte beğenirlerse gasp edebiliyorlar. Maalesef böyle. Arayıp soramıyorsun da. Eğer alacaksan ürünün ulaşmama durumunda para iadesi seçenekli olan sitelerden almalısın. Bir de gümrüğe takılmaması için belli bir ücreti aşmaması lazım bir de.
Satıcıyla iyi irtibat kurulmalı ve yorumlarına bakmalısın daha önceki satış yaptığı kişilere.
Mesela kutu değil de zarfla postalamalı satıcı ürünü...

X