Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
gerçekten hiç resim yok yahuu
koycam ama geri kaldırcam makyajsız halimm
zati hiç makyaj yapmam çoooooooook nadirr

evet resmi kaldırmış bulunuyorummmm

Kız sevdiyar benim topiciğimden resmini hemen silersin kendi topicinizde koca koca resimleriniz durur teesüf ederim.:dilcikar:

Bende makyajsız fıstık gibiyim.. Beğenen beğensin, beğenmeyen yoluna gitsin.. Hiiiç kendimi hergün hergün boyayamam.. Sonra özel günlerde makyaj yaptığım anlaşılmazsırnaşık şey

Selam arkadaslar bende makyaj yapmıyorum genelde ama makyaj yapınca sanki daha bi güzel hissedıyorum kendimi. Cok garip ama moralim bozuk olunca makyaj yapıyorum evde yalnızda olsam hafif bi makyaj kendimi iyi hissettiriyor bana.göz altlarım daa morluk ve sislik olmasa daha güzel olcam sankii:)))

selam hayalli bende makyajlı oldummu bi güzell hissederim kendimi ama aslında yüz hatlarım iyide sivilce lekeleri kapatmaya mecburum kahretsin

makyajsızda güzelim ama tek sorunum mkilolar.6 ayda 23 kg aldım.2 yıldır veremedim.hipotroidim varrrrrrrrrrr......ve hamileyim 5 haftalık.sanırım 100 leri bulucam

vala ben makyaj nerdeyse hiç yapmam sadece gri göz kalemim var okdr ..hatta makyaj bni daha çok çirkinleştiriorr..yalnız bişe sorcam fondeten hiç kullanmadım allaha şükür sivilcemde yok ama adet dönmlerinde bazen çıkınca sinir oluorum fondeten sivilceleri çoğaltımı hani hava almıo cilt onun için soruyorum..bide önerdiiniz markaa nedir??

fondoten yüzünde saatlerce tutmazsan bşey olmaz eve gelirgelmez yada yatarken yıka bi sorun olmaz sivilce yaparmı kullandığın ürün çok kötü bi ürünse başka tahribatta yapabilri ben herzaman makyajda dahil bitkisel ürünler var artık heryerde onları tavsiye ediyorum

eeeeeeee ben istesemde fazla makyaj yapamıyorum suratımda atıyor hemen alerji oluyorum. bir tek siyah göz kalemi bir de rimel. ama zaten etrafın dediğine göre makyaja da pek ihtiyacım yokmuş yaneeeeeeeeeeyerimseniben:enbuyukkk:

merhaba arkadaşlar
bence günlük hayatta sadelik daha hoş belki bi rımel göz kalemi olabilir benimde doğal halimi çok beğenirler zaten dışarı çıkarken sadece rımel sürme bazende far kullanırım
kapatıcı ve pudra ya kesinlikle karşıyım cildi mahvediyoyasakkelimeyasakkelime

vallaha ben fondoten surmeden duramiyorum, yuzu purussuz gosteriyor, ve oldum olasi eyeliner, rimel ruj kullanirim vallaha ben makyajsiz cirkinim !!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…