Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben makyaj yaptığımda 32 oluyorum .yapmadığımda 25 oysa ben 29 yaşındayım :))))) bu da matematik gibi oldu yaww!bütün kadınlar güzeldir aslında sadece bakmayı bılmek lazım bu guzelliğe.bi de kendimize bakmak lazım.ben bi gidip bakiim kendime azıcık :)

Ben makyajsız güzelim ama makyajlı dehşet güzelimsengözlerimebaksanab

cok iyi idi :))))))))))))))))) ben makyaj güzeliyim yalan yok ..makyaj yaparken bu ürünleri cıkaranlara her zaman dua ederim bu fondeteni kim bulmuş bu kalemi kim icat etmiş diye .)))))))))))

[[/B]
Maşallah güzel bir kızsın, makyajsız daha küçük duruyorsun ama. Makyaj yüzüne yakışıyor.

tesekkur ederim canim a.s..evet makyajsiz bayagi bir kucuk duruyorum .birazda minyon oldugum icin..ben makyaj yapmayi cok severim .makyajsiz olunca insan kendini bakimsiz hissediyorum ben sahsen ole hissediyorum.

walla ben makyajsızda cok güselim.makyaj olarak sadece siyah gözkalemi kullanıyorum.

ya ben kendimi makyajsızda güzel buluyorum ama makyajı güzel yaparım ve o halimide çok beğeniyorlar tabi bende.

Allaha çok şükür sabah uyandığımda kendimden korkmam
makyajsız güzelimdir
makyajlı olunca da acayip çekici ve güzel
olduğumu söylerler
(maşallah) ne olur ne olmaz kendi kendimi
gözüm tutarmış

bende makyajsız güzellerden biriyim. Sadece hafif bir far ve ruj sürerim zaten makyaj yapmayı hiç bilmiyorum öğreten olsada yapsak.

:eek:Utanarak söyleyeceğim ama, makyaj yapıyorum,fakat 31 yaşında olmama rağmen makyajsız inanılmaz güzel olduğumu söylüyorlar.Aslında kabul ediyorum makyajsız halim makyajlı halimden daha güzel;çünkü kipriklerim rimelli gibi simsiyah ve herkes hangi marka kullandığımı sorar.Gözlerimde kalem çekilmiş gibi,yüz şeklide çok önemli minyon ve kemik yapım ruslara benzetildiğinden ,makyajı yaparken renk olarak doğal olanları kullanıyorum,yaneeee 31 yaşında makyajsız 21/22 makyajla 26/27 yaşında görünüyorum.amannnnnn ilk defa kendimi anlattım ve utandım beeeee:eek:

kızlar eskiden saçlarımda sarı röfleler vardı soluk bir görüntü veriyordu o yüzden kalem şarttı en azından ama şimdi saçlarım koyu renge yakın makyajsızda güzelim beeeeeee :)))))))))))

ben her halimle güzelim...ayy çokmu kendini beğenmişlik oldu..hahahaha..çok abartılı degil ama makyaj yaparım..ama özel davet varsa o zaman fondoten kulanırım..diğer zamanlar rimel azıcık far ve açık renk bir ruj yetiyo bana..

Güzelimdir Allah Için Normal Bir Gezmeye Veya Işe Geldiğimde Sadece Yeşil Göz Kalemi Rimel Ve Ruj Yeter Diğer Zamanlardada Buna Sadece Allik Eklerin Asla Fondoten Kullanmam çünkü Cilt Rengim Zaten Güzel

ben makyaj yapmayı çok sevdiğim için makyajsız güzel olsam bile yaparım bayılıyorum yüzüme bişeyler sürmeye en çok zevk aldığım şey makyaj yapmak

.............................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
herkese maşallah diyimde nazar değmesin :nazar:
her turlu ne güzelim ne de çirkin orta halli bişeyim naniknanik

ben kendimi beğenmiyorum dermişimmmmmmmm bilmemmmm ben güzelmiyim :1rolleyes: sormam lazımm birilerine ama aynada beğeniyorum birilerini:roflol:

bende fazla makyaj yapmayi sevmem
sadece rimel vesürme,kullaniyorum.benim makyajsizda güzel oldugumu söylerler ama hafif makyajla kendimi begenirim.

X