Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ben makyaj yaparım çok da severim ama sade halime de çok güvenirim,önemli olan cildin makyajsız da parlak ve güzel görünmesi,bu da düzenli bakımdan geçiyo,yani cildiniz güzelse,göz altlarınız mosmor,dudaklarınız kuru ve çatlak deilse makyajsız da güzel görünebilirsiniz,bunları sağlamak da sizin elinizde,hem güzel ciltte makyaj daha kusursuz görünür

evet haklısınız makyajlı renklı televizyon makyajsız siyah beyaz oluruz.Fakat makyajı agır yapmıyorsanız inanın hiç bir fark olmaz

Makyajsiz daha qüzel oldumu söylüyor askim hem beceremiyorum makyaji sadece sürme yeterli:KK66: ALLAH IMA Sükürrr:)

ben zaten guzelım makyaja gerek yok :Roflol:
ınanmayan albume bakabılır :KK70:
cırkınsem yazın ben burdayım :eek:klava:

şimdiiiiiiiiiii ben çok düşündüm ve sitenin selamaeti için resmimi koymamaya karar verdimCADIARZUne me lazım güzelliğimden site çöker mökera.skazen efendinin emeklerine yazık sengözlerimebaksanab....yani sadece siteyi düşündüğüm için...bide baktım hepiniz gencecik hatunlar ,ben 40 yaşımla resmimi koyarsam yazık olur hepinizin özgüveni dönmemek üzere elvada der:dilcikar:şimdilik avatardaki resmimle idare ediverin...o resimimde tehlike yok tek yan profil ya...işte ne bileyim sabah öyle kalkmışım yataktan..üzünçlüde bir rüya görmüşüm böyle ağlıyorum...eşimde çekivermiş o aradatatlicadiarzuyani en iddiasız resmimdir o :dilcikar::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol:

arkadaşlar ben makyaj çok sık yapmıyorum çünkü pura ve fondaten gözeneklerimi kapattığı için rahatsız oluyorum. hangi marka olursa olsun o yüzden genellikle niveanın vişneli dudak bakım ruju varya parlatıcıyla birlikte onu kullanırım birazda gözlere kalem o kadar.a.s
bu arada benim kirpiklerim süpürge sapı gibi tatlicadiarzu düm düz onları bir türlü kıvıramıyorum. uygun yöntem yada rimel veya rimel fırçası önerirseniz sevinirim.

bu arada kuaför gibi uzman yerlerde yaptırdığım makyajla tanıdıklarımın karşılarına çıktığımda çok şaşırıyorlar. özellikle babam galibatatlicadiarzu

kız başkalarına diyene bak sen de çok güzelsin maşallah tü tü tü :nazar: :nazar: :nazar:

sağol tatlım.Zaten sana ne desek az.Ben seni sitemizin en süslüsü olarak görüyorum güzel arkadaşım.Her türlü yeni çıkan bakımı,ürünü senden öğrenebiliriz.tırnaklarına da imrendim valla.(Maaşallah):nazar::nazar:ŞenizŞeniz

Yok canım baktım ben maaşallah makyajsız da güzelsin.:nazar:

albume yazdıgına cvp yazmıstım ama burayada yazayım teskkur ederım bersucum allah sanda guzel yazılar yazsın senınde kalbının guzellıgı yuzune yansımıs maaşallah tü tü tü :nazar:
demıstım dımı ama guselım dıyetatlicadiarzu:roflol::roflol:

z.gif
e.gif
t.gif
a.gif

Son düzenleme:
Bu başlık saçma geldi bana.Çünkü makyajlı güzelseniz, makyajsızda güzelsinizdir.
Eğer makyajlı güzel değilseniz, makyajsızda güzel değilsinizdir.
Sonuçta makyaj güzelliğe güzellik katar.Yoksa insanı öyle baştan yaratmaz.

Makyajsız da güzelim, ama makyajlı daha bi güzelim...Zaten doğuştan Allah vergisi kirpiklerim uzun ve sürmeli gibi.....

heheheheheh nerdeyse herkez makyajsiz daha güzel ;-)))))

eh iste bizim türk kizlari heheheheheh, durun bende bir bakayim varmi footom

bence makyaj o kadar da önemli değil zaten özel günlerde yapıyorum.bakımlı olmak bence en önemlisi cilt saçlar eller tırnaklar temiz olmalı.makyaj cildi yıpratıyor bence

ne kadar doğal olarak güzel de olsa.bi dudak parlatıcısı bile insanı değişiriyor.bence az çok her kadın makyaj yapmalı en azından soluk soluk olmamalı:)

makyaj hiçbirşeydir kendine güven herşey..sengözlerimebaksanab
songlenwd8.jpg
bu makyajsız
ititjy5.png
buda makyajlı
fark yapmıyo bencea.sa.s
tombiş tombişte çıkmışım ama :eek:

gerçekten hiç resim yok yahuu
koycam ama geri kaldırcam makyajsız halimm
zati hiç makyaj yapmam çoooooooook nadirr

evet resmi kaldırmış bulunuyorummmm

kizlar benide bi gozden gecirin bakin bakin makyajsiz halim azicik kotu ama idare ediverin ikincisini yollayana dek

Gülsemin bence kilo verme, kilo sana acayip yakışıyor.Burda ki resimlerde yüzün süzülmüş ama kilo vermek için paylaşım yaptığın topicte kısa saçlı bir kızla sırt sırta bir resminiz vardı yaaa kilolu halindi sanırım orda harika çıkmıştın.Sen gel beni dinle sakın zayıflama:1hug:

X