Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ay cok hos cok güldüm alemsin yaa.yas 21 se küçük duruosun gercekten.bi arkadasım var senle yasıt o da aynı dertte.giyim kusam makyaj o biçim yapıo anca buyuk duruo.bosver yasıtların kocayınca sen hep cıtır kalıcaksın..

ahh çıtır cancu kulaklarun çınlasun bodur tavuk her daim piliçtir dediydi oda ben gibi 15 lik çıtır sosisssopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

hahaha edaykin ay bulmussun kiz saol valla :)) fasulye ayikliodum bende :roflol:
azucuk benzios evet.. sevimliyiz dimee :roflol:

zonguldagin neresinden kuu..
eregli geliniyim benn.. kütügüm gecti oraya :pp

Son düzenleme:
evet sevimli olduğumuz gerçeğine katılıorum bende de pazı yimeği pişiyo bu saatte karılar işliyoz hiç durmak yokkkkkkkk iş bitmiyo valla :kahve:

anacım aklıma gelmişken bişi sorcam dikkat etti isen benm resimler sennki gibi sayfada direk cıkmıo.nasıl yapıosun onu bn atıom pc den böle altta eklenti olarak cıkıo sennki gibi cıkmasını nsl saglayabilirim edaykıncım

sorry msj ı yeni gördüm ben resmi yükletip linkini kopyalıorum yani resmi bi site üzerinden gösteriyorum sende yapmak istersen özeline yazim bi sn yerimseniben

Bende makyajsız da güzelim :))

Nası eklenyo bu küçük resim ya beceremedim :d

Eklentiler

• $D(16).jpg
    $D(16).jpg
    18 KB · Görüntüleme: 112
Slit sacma buluyorsan neden giriyorsun o zaman bu topige..
ilgini cekmiyorsa uza ..
ne sen bizi üz ne biz seni..

Uza muza ne oluyor? Mahalleden arkadaşın sandın sen sanırım beni? Kimseyi üzme niyetinde değilim, hiç tanımadığım bilmemnerdeki klavye başındaki kadınların yazılarıyla da üzülecek değilim.

İspat etme kısmına gelince, ego denen birşey var, başkalarından duymak ister insan bazen. Kastettiğim buydu, kendine ispat etmek ya da hatırlatmak, herneyse.

Makyaj Stilleri topiği, altında "Makyajsız da Güzelim Diyenler" başlığı açılmış, onun altında "ayh ben de aşırı güzelim aslında, makyajsız acaip beğenirler beni ama resim koyamıyorum, kocam kıskanır." diyenleri görünce komik gelmişti birden. Sizi hedef alınarak yazılmış birşey değildi yani, genel hatlarıyla komik.

Ama dediğiniz doğru, her düşündüğümü yazacak olursam 7/24 mesai yapmam gerekir, gerek yok. Gece uyku arasında yollayıvermişim, olur öyle arada.

amaninda amaninn darkcimm yisinler seninnn suratciginiii :))

Slit anladigim kadariyla sende yaptiginin dogru olmadiginin farkina varmissin,
herkesin böle anlari olabilir. sorun deill
ayrica üzerimize alinmamizin tek nedeni bizimde resim paylasmamizdi..
neise . sende kusura bakma güzelim.. öp elimi barisalim :))))

X