Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Makyaj Ürünleri - Stilleri Resimli Paylaşımlar forumu altında makyajsız fotoğraflarınızı paylaşmanın mantığını çözemedim yalnız ben. fisfisfis Kime, neyi ispat etmeye çalışıyorsunuz yaw.

İspat etmek mi kafamçokkarıştı

herşey erkekler içinmi olucak illa,kadınlar olarak birbirimize kendimizi ispat ediyor olamazmıyızzemuszemuski ortada ispat edilicek birşey yokken.:1closedeyes:bu tarz olaylarda fazla mantık arama,mantık arıyosan dier topiklere bekleriz:nazar:

Onu diyorum ben de. kaydirigubbakcemile3

Slit sacma buluyorsan neden giriyorsun o zaman bu topige..
ilgini cekmiyorsa uza ..
ne sen bizi üz ne biz seni..

Makyaj Ürünleri - Stilleri Resimli Paylaşımlar forumu altında makyajsız fotoğraflarınızı paylaşmanın mantığını çözemedim yalnız ben. fisfisfis Kime, neyi ispat etmeye çalışıyorsunuz yaw.

efferimm sana müthiş bi tespit:)) bir derdim var topici ellerinizden öper..oraya da bi el atın.. bu muhteşem tespitlerinizden ordaki arkadaşlarda faydalansın... orda daha güzel polemikler yakalarsınız... yanlış adresteniz:))

Son düzenleme:

Sen bu soruyu sorduğuna göre neden fotolarımızı paylaştığımızın mantığını zaten çözemezsinkaydirigubbakcemile3
İlla ki birine ispat mı etmek gerekiyoo:nazar:
Dileyen istedeğini paylaşır:lepi:

gercekten hepiniz makyajsiz güzelsinizz.

bu da makyajsiz ben..
hemen hemen hergün makyaj yaparim..
'makyajsiz cikmam abi ' diyenlerdenim :))

alinti olmasin silcem
Sen böylede güzelsin canım ve bunu ispat ettin herkese kaydirigubbakcemile3:hooray:
Makyajsız güzel olamayanlar çatladı eminim:roflol:

askitom makyajsızda güzelsin canımm yaşınız gençç helee ilerki yaşlarda böle koyunda görüm sizi makyajsız makyajsız yürek isterr kaydirigubbakcemile3
Walla süper yorumkaydirigubbakcemile5 katılıyorum

oooo burda amma güzel bayan varmıs ya artistlere tas cıkartıosunus kıslar hepinise maşallah..dedim ben de koyayım bakim bi kaç foto sekerler.:lepi:
Bebişli foton çok güzel

budaa beenim işte.. sadece göz kalemi var. başka foto bulamadım kusura bakmayınn
Ne güzel duru bi güzellik böle:nazar:

Nasıl bir yorum bu böyle anlayamadım?

Konu yanlış yerde mi açılmış?

Bunu demek istediysen bu işin daha uygun söylenmesini beklerdim:eek:klava:
Bişeyler ispat olunmuş galiba:jeyyar:

Bence doğru yer.Nasıl makyajlı hallerini görüyorsak makyajsız hallerinide görelim

efferimm sana müthiş bi tespit:)) bir derdim var topici ellerinizden öper..oraya da bi el atın.. bu muhteşem tespitlerinizden ordaki arkadaşlarda faydalansın... orda daha güzel polemikler yakalarsınız... yanlış adresteniz:))
Kuu oraya girince çıkamas intaar et demişin resmen :roflol:

edaykın emin ol cok içten söluom canım makyajsız cok daha güselsin inan bana.gözüne bi kalem bi rimel tamamsın yani canım nazar degmesin

bi kac tane daha buldum makyajsız resim..

Eklentiler

• $IMG0220A.jpg
    $IMG0220A.jpg
    23,4 KB · Görüntüleme: 109
  • $IMG0173A.jpg
    $IMG0173A.jpg
    20,3 KB · Görüntüleme: 113
edaykın emin ol cok içten söluom canım makyajsız cok daha güselsin inan bana.gözüne bi kalem bi rimel tamamsın yani canım nazar degmesin

tşk ederim canısımm ben normalde çocuk gibi gösteriyom oldum olası bicirik çitir pitir bişiyim bi yaşıtlarım gibi serpilemedimmafoldumben kocaya gidecez ben hala 16 17 hep özenirdim büyüklere ama bi büyüyemedim 21 bitti şubatta 22 olcam hala ben böle kaynanam beni 17 sanmış görünce oğlu 27 korkmuş kadın sırnaşık şeysırnaşık şey

aaaa handealan sende bebek gibisin maşallahhhhh tü tü tüüü yüzün çok temiz gözüktü gözüme kızzzz yirim senizemuszemus

tşk ederim canısımm ben normalde çocuk gibi gösteriyom oldum olası bicirik çitir pitir bişiyim bi yaşıtlarım gibi serpilemedimmafoldumben kocaya gidecez ben hala 16 17 hep özenirdim büyüklere ama bi büyüyemedim 21 bitti şubatta 22 olcam hala ben böle kaynanam beni 17 sanmış görünce oğlu 27 korkmuş kadın sırnaşık şeysırnaşık şey

ay cok hos cok güldüm alemsin yaa.yas 21 se küçük duruosun gercekten.bi arkadasım var senle yasıt o da aynı dertte.giyim kusam makyaj o biçim yapıo anca buyuk duruo.bosver yasıtların kocayınca sen hep cıtır kalıcaksın..

anacım aklıma gelmişken bişi sorcam dikkat etti isen benm resimler sennki gibi sayfada direk cıkmıo.nasıl yapıosun onu bn atıom pc den böle altta eklenti olarak cıkıo sennki gibi cıkmasını nsl saglayabilirim edaykıncım

X