Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
waww makyajsız gördük seni kıss sonundaaaa ama bölede guzlemişsinn masallah sana canımm

anaaammm :1shok::1shok:birdenbire korktumkafamçokkarıştı o neydi öyle yüreğime iniyodunaniknaniklülülülülülülaelaelaelaelaesırnaşık şey:roflol::roflol:

aşkito canım böyle de ayrı bi güzelsin hayatım yaa hamzelerin yeter baksana maşallah maşallaha.s.a.s.:nazar:

anam cok güzel cok temiz yüzün var bebeisim
teşekkür ederim HuLi'm seni de biliyoruzz opuyorumnanaktan
Gksu'cum seni makyajli dusunemiyorum cunku makyajsiz inanilmaz guzelsin tatlim..

cicimm bu güzel yorumun için çok sağol ama yok yaa o kadar da iyi değilim nice güzeller var kıss kaydirigubbakcemile3
süperrrrrrrrrrrrrrrrrryerimseniben
sağğğğğğğğğğğooooooooolllllll kaydirigubbakcemile2
cok cıtırsın masallah ...ah ah biz yasladık =)
ne yaşLanması kız sus bakm sen kaydirigubbakcemile3 sen benm gönlümde 17'liksin kaydirigubbakcemile2
Göksuyum çıtırım bebikim yirim seniii Şeniz:nazar:

kız bende senin o gözlerine hastayımm zemuszemus

maşallah maşallah opuyorumnanaktan

sagol tatlimmmmmmmmmmmmmmm
ay cok sirinmissin ya maasallah cok güzel yüzün var gamzeli gamzeli

oooo burda amma güzel bayan varmıs ya artistlere tas cıkartıosunus kıslar hepinise maşallah..dedim ben de koyayım bakim bi kaç foto sekerler.:lepi:

Eklentiler

• $IMG0226A.jpg
    $IMG0226A.jpg
    9,1 KB · Görüntüleme: 107
  • $IMG0431A.jpg
    $IMG0431A.jpg
    18,3 KB · Görüntüleme: 122
  • $CIMG0056.JPG
    $CIMG0056.JPG
    42,3 KB · Görüntüleme: 132
  • $CIMG0146.JPG
    $CIMG0146.JPG
    44,1 KB · Görüntüleme: 104
Son düzenleme:
kıslar cok cok özür sonradan fark ettim ilk resimde sadece gözümde rimel var.baska bişi yok resmi koyduktan sonra farkına vardım.

budaa beenim işte.. sadece göz kalemi var. başka foto bulamadım kusura bakmayınn

Eklentiler

• $16-05-09_1650f.jpg
    $16-05-09_1650f.jpg
    87,1 KB · Görüntüleme: 104
aşkito kız bi anda seni kendime benzettim kız hehehhe opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan güzel hatunuz vesselam ben gendime bu hususta güveniyim güzel gacıyım (kendini beğenmiş üye simili)opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Makyaj Ürünleri - Stilleri Resimli Paylaşımlar forumu altında makyajsız fotoğraflarınızı paylaşmanın mantığını çözemedim yalnız ben. fisfisfis Kime, neyi ispat etmeye çalışıyorsunuz yaw.

Makyaj Ürünleri - Stilleri Resimli Paylaşımlar forumu altında makyajsız fotoğraflarınızı paylaşmanın mantığını çözemedim yalnız ben. fisfisfis Kime, neyi ispat etmeye çalışıyorsunuz yaw.

çözmek için değil çözümlemek için ispat için değil idrak için anacum do you understand me? what deyyon gülümm????:icecream:

Canımız istiyor koyuyoruz şekerim anlıcan keyiften yavrum... bunuda mı dert ediceksin bunuda sorun ediceksin buna da mı laf söyliceksinkaydirigubbakcemile
Allah allah bu aralar bazı kişilere bazııı şeyler batar olmuş:)

herşey erkekler içinmi olucak illa,kadınlar olarak birbirimize kendimizi ispat ediyor olamazmıyızzemuszemuski ortada ispat edilicek birşey yokken.:1closedeyes:bu tarz olaylarda fazla mantık arama,mantık arıyosan dier topiklere bekleriz:nazar:

X