Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evt cnm hem sacın boya olması yapaylık demek degildir ben de koyu kumralım ama sarı sac cok yakışıyor,cnku tenim beyaz,d_sahinn senin de ten beyaz olunca sarı sac sırıtmamış haliyle:içelim:

ben doğal sarışınım.makyaj yapmayınca hasta :çok üzgünüm::gibi duruyorum.enerjim yükselmiyor.o yüzden bi kalem bi allık parlatıcı mutlaka.allahtan eşim takmaz.makyajsız daha güzelsin der.çünkü doğalı seviyor.:1hug:

minikzuzu çok güzelmişsindeğmesin.seni abime alayım kız gelinimiz ol eskişehire gelin gel.olmazmı? bekliyorum cevabını:asigim:

Zaten konu burda saç değil ki tatlım:)
Makyajsız hellerimiz:)
yoksa saçını boyamayan mı var:)

Haklısın canım neden böyle bi açıklama yapma gereği duyduğunu altındaki gerçek nedeni de anlayabiliyorum tamam naniknanik Ancak ben sadece çok doğal bi güzelliği olduğunu vurgulamak istedim ama doğal olmayanın sadece saçları olduğunu belirttim ok

kızlar ben koyduğum fotoyu silmek istiyorum ama nası yapıcam bilmiyorum,yardımcı olabilirmisiniz??

ben makyaj yapmam herkezde boyle guzel oldugumu soyler foto koyardım ama sonra nasıl sılecegımı bılmıyorum

kızlar ben koyduğum fotoyu silmek istiyorum ama nası yapıcam bilmiyorum,yardımcı olabilirmisiniz??

canım resmi koyduğun mesajında ''EDIT'' butonuna basarak resmi silebilirsin ama sanırım resminden başka üyeler alıntı yapıp yorum yazmış. onlar silinmez sadece senin mesajındaki resmin kalkmasıyla. hepsinin silinmesi için resmi yüklediğin siteden silmen lazım

sen daha genc ve daha guzelsin arkadasım:)

herkes mutlaka guzeldir ama makyaj alicilik fln katio bence

Makyajsiz been

Makyajli been

Son düzenleme:

teşekürler canıma.s.dediğini yaptım kendi msjımdaki foto silindi ama diğerlerini nası yapıcağımı bilmiyorum:bbo:

teşekürler canıma.s.dediğini yaptım kendi msjımdaki foto silindi ama diğerlerini nası yapıcağımı bilmiyorum:bbo:

rica ederim canım :içelim: resmi yüklediğin siteye kullanıcı adın ve şifrenle giriş yap. orda yüklediğin dosyaların bulunduğu ''my files'' gibi bi bölüm olması lazım. ordan silmelisin resimleri

ben sadece sürme rimel kullananlardanım.yüzüm nişanım dışında fondoten falan görmedi hatta makyajlı halim o kadr değişik geliyoki bana çoğu zmaan sıfır makyaj yane :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…