Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Güzellik bakanın gözündedir arkadaşlar.. :dance:
böyle de olsam; tatlicadiarzu
böyle de olsam; laelaelaelaelae
beni seven olduğum gibi sevsin :dance:
beni boyalıyım diye güzel görenle işim olmazz :icecream:
(kocam duymasın valla...yok kocacım senden başka kimseyle işim olmaz benim) :roflol:

Son düzenleme:
ama abartı bir makyaja hayırrrrr Kötü Kazen

bazen öyle kızlar görüyorum ki boya küpüne düşmüş gibler....

bana bi rimel iki fırça allık yetiyor vallahi :teytey:

ya kızlar allık istiyorum böyle pembe pembe olsun yanaklarım güneşten kızarmış gibi...önerebileceğiniz bi marka var mı kaliteli olsun sivilcelerim var benim daha da zarar görsün istemiyorum cildim..makyaja evet :) ama abartısız..

ya kızlar allık istiyorum böyle pembe pembe olsun yanaklarım güneşten kızarmış gibi...önerebileceğiniz bi marka var mı kaliteli olsun sivilcelerim var benim daha da zarar görsün istemiyorum cildim..makyaja evet :) ama abartısız..

max factor den çok memnunum deneyebilirsin a.s

the body shop un war parlak hemde cok dogal sekerimsi bi pembe ben onu kullaniorum cokda memnunum

n12525308412796244241an3.jpg

yanıltmak istemem dudak parlatıcısı vardı burda kızlar
ya çok sivilce çıktı eskiden bu kadar yoktu cildim berbat oldu senağlama

n12525308412390170581ng2.jpg

buda makyajlı halim tatlicadiarzu

fotomu silcem de alıntı yapmayın kızlar

öptüm sizi Şeniz

Makyajlıda makyajsız da güzelsin bence maşallahın var. O kadar sivilce olur takma, yaşın küçük daha.

teşekkür ederim cnm ama üstteki resmimde fondöten yok ya çenemde ve alnımdaki sivilceler deli edio beni Çok üzgünüm çoook
inşallah zamanla geçer senağlama

Dermotolağa görün istersen, bana çok rahatsız edici gelmedi. Kullanacağın bir ilaç geçirecektir bence. Boşver onlar da nazar boncuğu olsun.

teşekkür ederim cnm ama üstteki resmimde fondöten yok ya çenemde ve alnımdaki sivilceler deli edio beni Çok üzgünüm çoook

GERCEKTEN GÜZEL TEMIZ BIR YÜZÜN VAR
AYRICA CESARETIN ICIN TEBRIK EDERIM
BENDE REIM KOYMAK ISTERDIM AMA BEN GÖZLERIME KALICI MAKYAJ YAPTIRDIM YANI SIMDI BURAYA RESIM KOYSAM GÖSZERINDE MAKYAJ VAR DERLER
NE GÜZEL SABAH KALKIYORUM MAKYAJLIYIM
BANYODAN CIKIYORUM MAKYAJLIYIM
BIKMISTIM MAKYAJ YAPMAKDAN SIMDI RAHATIM :teytey:

yuzun cok hos cnm. benimde sivilcelerim war simdide yanagimda cikmis bitane deli edio beni yaa uf uf kesip atabilsek keske sırnaşık şey

GERCEKTEN GÜZEL TEMIZ BIR YÜZÜN VAR
AYRICA CESARETIN ICIN TEBRIK EDERIM
BENDE REIM KOYMAK ISTERDIM AMA BEN GÖZLERIME KALICI MAKYAJ YAPTIRDIM YANI SIMDI BURAYA RESIM KOYSAM GÖSZERINDE MAKYAJ VAR DERLER
NE GÜZEL SABAH KALKIYORUM MAKYAJLIYIM
BANYODAN CIKIYORUM MAKYAJLIYIM
BIKMISTIM MAKYAJ YAPMAKDAN SIMDI RAHATIM :teytey:

nasi dayandin acisina. koy cnm sen ama yaz kalici makyaj yaptim die kimse bisey demezki sırnaşık şey

yuzun cok hos cnm. benimde sivilcelerim war simdide yanagimda cikmis bitane deli edio beni yaa uf uf kesip atabilsek keske sırnaşık şey

bende fotonu gördüm cnm sende çok tatlısın :1hug:
ya sivilcelerim başa bela yani hele ilk fotomda alnıma ve çeneme bak of of kurtuluş yok senağlama

Ben yorum isterim xD

Buda ben her ikiside makyajsız. Ama birisinde yzüüme güneş vrmş..;

happybyreyhaniremyv4.jpg

happyybyreyhaniremua1.jpg

X