Göz Makyajı Makyajsız çıkmam diyenler varmı???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

mav

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2009
1.102
12
41
kızlar işe gıderken makyajsız asla gıtmem gıtmedım dyenler varmı:teytey:

ben varim:)
calismiyorum ama disari cikarken cocugumu okuldan almaya bile gitsem mutlaka rimelimi ve kapaticimi surerim bide parlamayi gidermek icin hafif pudra. ozel gezmeye gideceksem oturur 30 dk makyaj yaparim:) alismisim birkere yapmadan ciplak hissediyorum...

kocan senı ilk makyajsız gorunce sasırdımı canım:)

Bendee makyaj hafta ıkı kre falan yaparım sadece ruj surmeyı hıc sevmem far falan rımelsız sevmem

şu an çalışmıyorum ama çalışırken 1 gün bile makyajsız işe gitmedim
bu aralar makyajı biraz azalttım yoksa nerdeyse camdan baksam makyaj yapcam o durumdaydım bi ara annem çok kızıyodu kırışıcam diye korkuyo

ya benım cıldım sorunlu makyaj yapıncaa daha ıyı gorunuyo sıvılceler goze batmıo ama makyajda sureklı kırpıklerım dokulecek gıbı gelıyo

kocan senı ilk makyajsız gorunce sasırdımı canım:)

haha hayir sasirmadi canim :umursamaz:ben makyajsizda guzelim...ben gozume kalem cekip rimel suruyorum sadece oyle agir makyajla gezmiyorum her gun.. oda aliskanliktan..

ya benım cıldım sorunlu makyaj yapıncaa daha ıyı gorunuyo sıvılceler goze batmıo ama makyajda sureklı kırpıklerım dokulecek gıbı gelıyo

Gece yatmadan once mutlaka makyajini temizle ve goz kremini surersen birsey olmazohaoldumsmile

Gece yatmadan once mutlaka makyajini temizle ve goz kremini surersen birsey olmazohaoldumsmile

makyajsız hayatta yatamam zaten eve gıder gıtmez temızlerım asla duramam.sivilcelerım varr pudura fondoten surunce daha kotu olur dıye korkuyorum.goz kremı kırpık dokulmesıne ıyımı gelıyor.

Bir güzellik uzmanı ismini hatırlayamıyorum kocası onu bir kere bile makyajsız görmemiş.. Sabahın köründe kalkar makyaj yaparmış akşamda kocası uyuduktan sonra temizlermiş. Nerden bakarsan günde 16-17 saat o surat makyajlı..Çok fena ama ilginç kadının suratı öyle berbat deildi 45 yaşlarında ve yaşına göreydi cildi...

Makyajsız işe hiç gitmedim bu arada...

ınanamıyorum...bunlar hıcmı denıze falan gıtmemıs yuh yaa kocasıda hıcmı merak etmemıs yada bu kadın hıcmı hasta olmamıs

makyaj bazılarını çok değiştirio.ben hafiif bi makyaj yaptğm için çok da deişmiorm ama yine makyajsız çıkmam çünkü güzellklerimiz makyajla daha dikkat çekici ve güzel görünüo.

bence her kadın bakımlı olmalıdır.suratı bembeyaz,dudaklar kupkuru ve rimel yada bir göz kalemi sürmeden gezen kadınları anlamakta zorlanıyorum.doğal güzelik tabiki önemli ama fazla özgüven çirkin gösterir

makyaj bence bakımın bi parçasıdır.
kusurlarımızı kapatmak için değil, güzelliğimize daha da güzellik katmak için hafif makyaj yapmak her zaman gereklidir.
ben de göz kalemi,rujumu ya da dudak kremimi sürmeden dışarı çıkmam. bayanssulusmile

nhrgejghıotropt

Son düzenleme:
ben tabikide:) valla öyle bi alışkanlık ki kapının önüne bile çıkmam ev haliyle illaki bi göz kalemi+ruj filan sürerim...

usenmeden ugrasmak gusel bırsey aslında ama ben sabah 7 de kalkıp yapmaya usenıyorum makyaj yapıcagım zamn kıyafetımle sacımla herseyımle tamam olmam lazım

Bence makyaj yapman kendine değer verdiğini gösterir ki her insan kendine gün içinde biraz da olsa zaman ayırmalı...O yüzden dışarı çıkarken en azından bi rimelimi, parlatıcımı kesinlikle sürerim...Ayrıca üzgün olduğumda filan makyaj yaparsam kendimi çok daha iyi hissediyorummmm kaydirigubbakcemile3

sureklı makyaj yapınca senı hep öle goruyolar doogal halınde kotu oluyo sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…