Göz Makyajı Makyajsız çıkmam diyenler varmı???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Ben değil ama ablamı örnek gösterebilirim.
Şapkasız çıkmam abi modunda makyajsız çıkmam diyor
bizim hatun.
Bense genelde makyajsızım.
Daha çok düğün,bayram vb.özel günlerde ağırlık veririm.

bende kalemsiz rimelsiz ve pudrasız yapamam zaten sadece onları kullıyrm

bu sekılde sureklı makyajlı cıkıp yapamacagınız gunlerı dusunuyomusunuz yuzmu alıstırmıyım dıyomusunuz

göz kalemi sürmeden dışarı hayatta çıkmam çünkü kalktığımda ilk yaptığım şey o göz kalemi artık bir parçam.d gözüm alışmış sürmeyince garip olurum.. okula günlük gezmelere giderken falan kapatıcı,göz kalemi,rimel ve ruj kesinlikle sürerim.. önemli yerlerde gecelerde fondoten far sürerim allık hiç kullanmam çok komik duruyor bence insanlarda

allık bence makyajın önemlı bır detayı ozellıkle fondoten kullanıyorsan allık surmeden bence cok donuk duyo bende o sekıl cok komık bulurum ruh gıbı:)

çokda boyanıp gezmeyinn yaauuu herkesi takıcaksınız peşinizeee sempatiksalakcinni

doğaLLık güzeLdirr ..aklinialirimsmilehiç makyaj yapmamış biri özel bir günde ne kadar da göze batar .. ve alımlı oLurr..

ama her gün makyaj yapan sıradan ve basit gibi görünür .. bu benim fikrimm..

ama alışmışmışsanız vazgeçemezsiniizzz delikafadulden

makyajsız günler diLiyorum hepinize hatunLarr alkisalkisalkis

katılıyorum sızee sureklı makyaj bıraz sankı kendını begenmeme gıbı gelıyor.yanı bakımın sımgesı makyaj degıl bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…