Makyaj Ürünleri Makyajlı Daha Güzelim Diyenler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ateşböcüğü her şekilde güzelsin cnm :)

bu resim eskilerden kalma
1-1,5 ay falan makyaj yapmayı çok beceremem
hele siyah kalem hiç çekemem
o yüzden böyle yaparım

Son düzenleyen: Moderatör:
bu resim eskilerden kalma
1-1,5 ay falan makyaj yapmayı çok beceremem
hele siyah kalem hiç çekemem
o yüzden böyle yaparım

çok hoş görünüyorsun canım hafif makyaj bence en iyisi günlük hayatta.rujunda çok tatlı gözüküyor markası ne acaba?

çok hoş görünüyorsun canım hafif makyaj bence en iyisi günlük hayatta.rujunda çok tatlı gözüküyor markası ne acaba?

teşekkür ederim canım
zaten istesemde abartı makyaj yapmıyorum çünkü yapamıyorum beceriksizim biraz
tam hatırlayamıyorum ama sanırım avondu köpük ruju şeftali tonu üstünede parlatıcı sürmüştüm

cnm gözlerini büyük göstermek istiyorsan, eyeliner kullan yerimseniben

mahsun menekşe gözünün altına sürdüğün kalem yada far bi süre sonra akmıyormı aşağı doğru ?
Benim akıyor biraz bi süre sonra bozuluyor...

mahsun menekşe gözünün altına sürdüğün kalem yada far bi süre sonra akmıyormı aşağı doğru ?
Benim akıyor biraz bi süre sonra bozuluyor...

cnm orda göz kalemi ve siyah far var ine fırçayla sürüyorum.akıyo ama öyle aman aman bi akma söz konusu değil cnm bende uzun süre öle kalabiliyo a.s.

teşekkür ederim cnm benim 2 yıldır kuaföre gimtiyorum kaş için kendim alıyourm kaş ve bıyığımı :sm_cool::sm_cool:

hımm.. iyi ne güzel yaa bende kuaföre gidiyorum aldırıyorum bi kaç ay ben alıyorum baktım şekli bozuldu yine kuaföre gidiyorum :roflol:

Buda ben
Yorumları alayım

Son düzenleme:
derman05, canım öncelikle cildin çok guzel görünüyor maşalah :)
hafif makyajı hep sevmişimdir, çok hoş durmuş :)

ben makyajından çok saç rengine bayıldım ...

makyajında sade olmuş en güzeli bu yaa

buda SArisin halerimle bide Simdiki halimle karisik.

Son düzenleme:
Bosnak güzeli bi tavsiyede bulunucam, pozlarında yapay bi gülüş var zordan gülüyor gibi duruyor daha içten gülümsersen daha ii olur.

Son düzenleme:
kızlar ben de birkaç resmimi ekleyim bakın bakalım gerçi makyaj yapamam pek beceremem de fikir verirsiniz hem:1rolleyes:

Bence hafif makyaj yeter sana canım. Kırmızı ruj da çok yakışır. Eyeliner, rimel, kırmızı ruj sür yeter. Zaten yüzün güzelmiş kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
Artık makyaj yapamıyorum bugün gittiğim doktorda yapma dedi senağlama
Kozmetik alerjisiiiiiii senden nefret ediyorum kötükedihüso

Artık makyaj yapamıyorum bugün gittiğim doktorda yapma dedi senağlama
Kozmetik alerjisiiiiiii senden nefret ediyorum kötükedihüso

aaaa organikler falan da mı yasakmış benim arkdaşım organik kullanıyo yüzündeki sivilcelerden gece de uyuyabiliryomuşsun memnun arkadaşım ama biraz pahalıymış sadece pudra fırçası 30 ytl demiştiii

aaaa organikler falan da mı yasakmış benim arkdaşım organik kullanıyo yüzündeki sivilcelerden gece de uyuyabiliryomuşsun memnun arkadaşım ama biraz pahalıymış sadece pudra fırçası 30 ytl demiştiii

organik morganik bana yaramıyo canım naparsam yapim bu yüz şişiyo ve derisi soyuluyo senağlama

Bence hafif makyaj yeter sana canım. Kırmızı ruj da çok yakışır. Eyeliner, rimel, kırmızı ruj sür yeter. Zaten yüzün güzelmiş kaydirigubbakcemile2

tşk ederim canım zaten anca yaptığım o gözlerim küçük olduğu için far kullanmıyorum ama eyelinersiz çıkmammnaniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…