Makyaj Ürünleri Makyajlı Daha Güzelim Diyenler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende makyajlı daha guzelim makyajlı cirkin olan az kadın vardır zaten

bence makyaj çirkin bi bayanı daha çok çirkinleştirir...güzel bi bayanaysa güzellik katar...ben her halime güveniyorum :)opuyorumnanaktan

badana yapmış gibi sürünüp güzel de görünülebiliyo tabi ama gece makyaj temizleyicisini eline alıp hepsini silince artık tanınmaz hale geldiklerinden onları saymıyorumm:1closedeyes: ama hafif bir göz kalemi hafif bi parlatıcıyla güzelse bir bayan ben derim ki işte güzel bir insan....silince de çok fazla bişey fark etmez zaten hihoyyyt ama şimdi lensler postişler insanın tenini bebek gibi yapan fonfötenler allıklar filan çıktı saçlar da sürekli yapılı...oh öyle ben de angelina gibi olurum yanii:roflol:

vereliniortak

yüzüm güzel ama rengim soluk, sarı buğday... o ne öyle hastalıklı gibi. kesinlikle pudra, allık, ruj, siyah göz kalemi ve rimel. dehşet bir gaci oluyorum ozaman. evet makyaj güzelliğimi ortaya çıkartıyor, gizli güzelliği napıyım zaten bayanssulusmile

sevgili kokoşlarhihoyyyt
resim silmemeka.skaydı ilekaydirigubbakcemile5
paylaşımlarımıza devam edebilirizolumunekankayizsmile
bol makyajlı günleraklinialirimsmile

Bana makyajla kendimi çirkinleştirdiğimi söylerler.Yani makyaj bana yakışmıyormuşkaydirigubbakcemile

Makyajı kendime çok yakıştırırım çok daha seksi ve havalı gösteriyor bence :))) ama makyajsızda kötü görünmüyorum.Yüzümüzü makyaja alıştırınca makyajsız halimiz solgun geliyor aynaya bakınca ama önemli olan cildimizle ilgilenmek cildimiz sağlıklı güzel görünürse bizde güzel görünürüz makyajda cilası olur :)

Kendime makyaj yapmayı ve baskalarınada makyaj yapmayı bayılıyorum :))

Son düzenleme:
boşnak güzeli ceylan gibisin maşallah
2.resimdede artiz gibi çıkmışın kız:jeyyar:
makyajında çok güzel olmuş..yaşasın kendini seven kokoş kadınlar:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…