Makyaj Ürünleri Makyajlı Daha Güzelim Diyenler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ozlos aglama sende cok guzelsin ben esmer halini daha cok begendim

*Özloş canım iki halinlede çok güzelsin maşallah
Ama ben siyah saçlı halini ayrı bi beğendim :asigim:

*Defin canım sen de çok güzelsinn...
Nazar değmesinn

*gurbaya zaten yorum yapmıştım hakkaten maşallahı var sengözlerimebaksanab
Kaş sorunu bende de var ya seyrek seyrek, badem yağı süre süre bıktım vallahi benneyaptımki

[img=http://img115.imageshack.us/img115/2416/gokcen015zl8.th.jpg] BUDA BEN 1 HAFTA ONCE CEKILMIS RESMIM [img=http://img503.imageshack.us/img503/4500/gokcen049fc6.th.jpg]BUDA YEI HALIM AMA YUZUMDE MAKYAJIN M SI YOK SADECE RUJ VAR GOZLERIM SURMELI OLDUNDAN OLE KARA DURMUS

Ozlos siyah san daha hos olmus kaslarin koyu renk oldugu icin ya kaslarinida boyatican ya saclarini koyu renk yapican kuzum

walla makyaj benim her şeyim.sabah kalkınca işlerimi bitriim gibi direk makyaja.makyajsız kendimi çirkin ördek yavrusu gibi hissediorm
işte buda benim makyajlı halim

bu kiloluykenki halim

buda kilo verdikten sonraki halim

[/IMG]

canım çok güzelsin.. ayy bi de esmersin, bana benziyosun =D zayıf halin daha güzel ama..
ben de kendimi öyle görüyorum kilo alınca yanaklar falan, insan daha bi sevimli oluyo, ama öbür türlü daha güzel oluyo.. kaç kilo verdin bakim??

Hafif makyaj yapmayı seviyoruM

Son düzenleme:
valla nisanda beri 16 kilo verdim canlarım.bu halimi hem daha çok beeniorm hemde daha rahatım.saolun beenmenize sevindim. öpüldünüz kıslarr:)

ama ben sizin gadar gözel deelim :çok üzgünüm:
neyse hadi cosalim

bu makyajli halim :

buda makyajli

buda MakyajSIZZZZZZZ

ben makyajsizda begeniyom aslinda kendimi. yani idare eder.CADIARZU
makyajda zaten hep yapmam. sadece dügün dernekte falan. veya özel günlerde. yada adetim gelince sırnaşık şey (makyaj yapasim tutar ozaman nedense )sırnaşık şey
yorumlarinizi bekliyorum :lepi:

selam burayı yeni keşfettim resimlerin çoğu silinmiş görebildiklerimin hepside çok güzel maşallah allah nazarlardan korusun bende makyajı sevenlerdenim ama sade ve abartısız makyaj her zaman favorimdir eşimin nöbetçi olduğu evde yalnız olacağım günlerde bile göz kalemimi ve hafif bir rujumu mutlaka sürerim benim size asıl söylemek istediğim şeyse geçenlerde özel bir gece için makyaj yaptırdım makyöz hanım makyajımı bitirince gözlerimi kapattırıp yüzüme sabitleyici sprey dediği bir sprey sıktı ve kızlar o sıcak yaz gününde makyajım akmadığı gibi orada bütün gece yiyip içmeme rağmen rujum ve parlatıcım duruyordu bu ürünü bileniniz varmı bilmiyorum ama aklınızın bir köşesinde olsun istedim

abartısız makyaj yapanlardanım

Son düzenleme:
fazla makyaj yapan biri değilimdir.ruj,rimel nadir olarakta far ve allık kullanıyorum.yinede bir iki tane foto koyayım dedim:)

şekerler sizin gibi çıtır değilim 31 yaşında kocaman bir bayanım artık.bu resmimide ekleyim dedim sizin kadar güzel olamasamda idare edin artık.........

iiiiiii

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…