Makyaj Ürünleri Makyajlı Daha Güzelim Diyenler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cok tatli olmusun canim eyelineri ne güzel cekmisin öyle cok yakismis allah nazardan saklasin

silinmiş fotoğrafları ve silinmiş fotoğraflara dair yorumları içeren mesajlar temizlenmiştir. a.s.

Kızlar ya bu topiği nie boş bıraktınız :çok üzgünüm:
Yok mu makyajsız çıkmam abi diyen delikafadulden

ay ben genel olarak cok makyaj yapmıorm hazır makyajsız ckabilcek kadar ciciken yusum ole cıkmak daha cazp gelio genel olarak rimel we hafif allık kllanırım..ama dugun bayram seyran aboow yaparım becerikliyimdir ayptır solemesihihoyyyt

Eklentiler

• $Gözü$üm.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 59
sisle kirpklerimi paylasmak istdm ama belli mi anamadım

ya bende makyajsız kendimi hasta gibi hissediyorum.en azından bi kalem bi allık sürmem lazım.

Kızlar topiği canlandırmaya ne dersiniz :lepi:
bugün yaptığım hafif makyajım ve yeni saç rengim sarıdan dönüş yaptım kaydirigubbakcemile3

Herşey kk için :enbuyukkk:

Son düzenleyen: Moderatör:
makyajın çok doğal saç renginde çok yakışmış hülyalı.ama sarıyıda görmüştüm ben.oda yakışıyodu sana.güle güle kullan cnm

hülyalım sana demiştim dimi her renk yakışır sana diye...işte kanıtı buu maşşallah diyorum ve susuyorum...

Canlarım benim yaaa çok tatlısınız Şeniz
ikinize de çok tşk ederim a.s.
Sizin güzel yüzünüzü de görelim ama dimi kızlar :jeyyar:

hülyalı bence bu saç rengi sana daha çok yakışmış ayrıca gözlerinin rengi daha da ortaya çıkmış bence bu renkte devam etmelisin.a.s.

kaydirigubbakcemile3ben artık ezberlendim hayatım yaaa.....kaydirigubbakcemile3
hem sizin yanınızda benim resmim ıı malesef

hülyalı bence bu saç rengi sana daha çok yakışmış ayrıca gözlerinin rengi daha da ortaya çıkmış bence bu renkte devam etmelisin.a.s.

tşk ederim tatlım a.s.

kaydirigubbakcemile3ben artık ezberlendim hayatım yaaa.....kaydirigubbakcemile3
hem sizin yanınızda benim resmim ıı malesef

senin güzel yüzünü daha çok görürüz ablam fena mı olur sositososito

güzele bakmak sevaptır :asigim:

tşk ederim tatlım a.s.

senin güzel yüzünü daha çok görürüz ablam fena mı olur sositososito

güzele bakmak sevaptır :asigim:

canımsın benimmm .....çok saol fıstık...Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…