Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
RUJLAR

1002392gx6.jpg

1002393yi1.jpg

1002395iq0.jpg

1002398ys2.jpg

1002397xp4.jpg

hepsi de çok güzel rujlara bayıldım:KK66::KK66::KK66:

kızlar sepetleri kenara koyup şunlardan alcam. çünkü toz falan olmazlar ben sinir oluyorum öle ortada açık açık durunca.derli toplu ayrı ayrı daha güzel olur sanki.

69085lwux6.jpg

pigmentstorageuy3.jpg

drawers1dt4.jpg

drawers3hl9.jpg

necessarymakeup.com dan alıntıdır...

en iyisi böyle yapmak malzemeler de ziyan olmaz en azından

Bunlarda benim az ve öz kozmetik ürünlerim :ecrin_bebek:

heyo0002im9.jpg

heyo0003ts8.jpg

rujjjjty5.png

fondotengu7.png

heyo0011yy0.jpg

heyo0013yg1.jpg

suuuzn2.png

heyo0018rk6.jpg

heyo0021tx2.jpg

mmmmyc0.png

ablamın kızı yani yeğenim saolsun nerdeyse bütün makyaj malzemelerimi aldı bunlar benim artık diye :1shok: kaydirigubbakcemile

Seninkiler de güzel şeker:KK66::KK66::KK66::KK66:

max-factor-2000-calorie-dramatic-look-mascara_200x200.jpg

rimelim max factor dramatic look 2000

206245001161991186967185_1_1.jpg

fondötenim max factor lasting performance

p_1914_b.jpg

avon fondötenim calmingt effects

14431833_0.jpg

avon bronzlaştırıcı inci top allığım

far.jpg

4lü farım golden rose

11041429_0.jpg

max factor kalıcı rujum

p_828_b.jpg

3lü farım loreal Star Secrets Trio

0102v1.jpg

avon üçlü farım benimki yeşil tonları

9661385_0.jpg

avon 4lü farım

2891_buyuk.jpg

avon glimmerstick göz kalemim

1224531256me1.jpg

avon göz kalemlerim mavi siyah ve turkuvazı var bende

2922_buyuk.jpg

avon saten rujum

nivea_lip_care_cherry_kiss_677_1.jpg

nivea dudak besleyicim

max-factor-silk-gloss.JPG

max factor silk gloss parlatıcım

Şimdilik aklıma gelenler :)

Keşke kendin çekip koysaymışsın

bunlar temizleyici ve tonikler
en soldaki(avon) ve önde beyaz mavi(yves rocher)göz makyajı temizleyicileri avonu önermem(gözü yakıyo) diğeri çok güzel fiyatıda çok uygun.biothermin temizleyici ve toniğini bir süre kullandım yüzünüzün aydınlandığını hissediyosunuz ama uzun vadede gördümki sadece parlatıyo makyaj öncesi kullanım için uygun sadece(peeling kil maskesi nemlendiricisinide kullandım çok beğenmedim) yves rocher cilt bakım ürünlerini tavsiye ederim özellikle yeni başlayanlar için çok uygun pure camille yüz yıkama jeli çok güzel mesela(yıkayarak temizlemeyi seviyorsanız)inositol yazan temizleme tonik bir arada geç gelip hiç yüzümü yıkayacak makyaj silecek halim yok dediğim zamanlarda kullanıyorum güzel bi ürün, sebo specific yine yves rocher yüzünüzde 1 tane bile sivilce yoksa kullanabilirsiniz ancak siyah noktalar için, biraz arkada kalmış toniğide güzel, şişedekini eczanede hazırlattım lekeler için(cilt bakımı yaptırdığım bi yerde sıktıkları sivilceler ciddi izler yaptı biraz hafifletti)rejuvi yüz yıkama yeli yine güzel bi ürün ama cildimde iz bırakan yerden aldığım için olsa gerek pek sevmiyorum onu:KK43:, avon clearskin aslında siyah noktalar için ama atmaya kıyamadığımdan bacaklarıma peelingten sonra sürüyorum:))öndeki küçük şişe e.arden siyah noktalar fln için yeni aldım, lancome tonikte yeni onlar için yorum yapamıyorum henüz, esteenin makyaj temizleyiciside kesinlikle süperrr
img7300.jpg

bunlar kremlerim
lancomelar yeni yorum yapamıyorum, yeşil ve mavi olan kremler yves rocher inositol serisinden gece ve gündüz kremi 20li yaşlar için çok uygun tavsiye ederim göz kremide var resimler arasında oda güzel, shiseido nun göz kremini yeni kullanmaya başladım ama ciddi fark etti çok memnunum, (lancome un tester göz kremlerini kızkardeşimin nişanlısına verdik biz bile farkettik değişimi testerlar bitince kendine alacak:) )küçük rejuvi yatıştırıcı,clinique koruyucu, herbalife kil maskesi, shiseido arındırıcı maske(çok umutluydum ondan daha bişey olmadı), clinique nem maskesi(çok güseeell yüzüm yumuşacık oluyo) yanındaki yves rocher meyve özlü peeling ve normal peeling(istenirse ciltte maske olarak, yada peeling olarak kullanılıyo) daha kullanmadım, yandaki estee sebum dengeleyici, pembe kutudakinide eczanede hazırlatmıştım maske gibi bişey,küçük olanda esteenin serumu(eşantiyon işte ne fayda ne zarar:)
img7325.jpg

bunlarda ten ürünlerim ortadaki dior palet çantamda taşıdığım tek makyaj malzemesi çook güzel herşeyi, yanındaki estenin allık paleti esteenin bütün ürünlerini çok beğenirim zaten oda kullanabileceğim bütün renkleri olan süper bi palet bence( bu arada esteenin bir tane daha allığı vardı kızkardeşim araklamış) soldaki yves rocher fondoten fazla kapatıcı özelliği yok ama çok doğal bi görünüm veriyo cildinizde sivilce fln yoksa kullanabilirsiniz, yanındaki esteenin prime fx serisinden solgun gözüken ciltler için baz, estee allık,estee kapatıcı, guerlian fondoten(hepsinden memnunum) ve yves rocher sivilce kapatıcı ve kurutucu(rengi koyu olduğu için gündüz kullanamıyorum gece sürüyorum) en öndekide trublend pudra güneş koruyucu özelliği var
img7330j.jpg

bunlarda göz ürünlerim
farlarım lancome, estee, stila, innova. en beğendiğim lancome, muhteşem bi ürün bence(diordan daha iyi).göz kalemlerim dior estee golden rose lancome barbara h. fln(dior en beğendiğim) eyelinerların çoğu golden rose çok memnunum, kapatıcı amway artistry, rimeller dior estee artistry victorias secret ve hacı sürmelerimmm, sürmek çok zor ama çok güzel oluyo özellikle koyu makyaj sevenler o süslü şişeden edinmeli içi toz(guerlainın sürmesi gibi oda çok güzeldi bitti:KK43:(

img7351.jpg

fırçalar...(estee gayet memnunum)
img7356.jpg

rujlar...hepside güzelll en çok ruj kullanıyorum
img7357.jpg

img7367.jpg

saç ve vücut ürünleri, fazla bişey yok amway şampuan ve saç kremini lorealin serumunu tavsiye ederim, vücut ürünlerinde biotherimi tavsiye ederim özellikle aqua relax ve el kremini (el kremi normak bi el kremine göre biraz tuzlu ama çook güzel)frizz ease serum bi derginin hediyesiydi çok beğendim bitince alcam
img7376.jpg

img6526.jpg

makyaj çantaları..dior,estee, vichy, lancome hiçbirini para verip almadım eşantiyon:))
img7386.jpg

gal.php

Her şeye bayıldım allıklar da rujlara da fırçalara da iyi günlerde kullan

bunlar farlarım canlarım hepsini toplu çektim uzaktan oldu biraz kusura bakmayın çiçekler

bunlar da allıklarım bronz ve pembe tonları

kapatıcılar fondöten pudra ve göz kalemi ailesi toplu çekimi:))

bunlar rujlarım renkleri olduklarından daha koyu çıkmış kızlar

bakım ürünleri saç baş , kremler, vücut spreyleri, ışıltı veren kremler falan var , makyaj çıkarmak için kullandığım ürün niveanın ürünü canlarımmm

parfümlerim ..:))

bunlar ojelerim ruj paletimi rujların arasına koymayı unutmuşum buraya ekkledimmm

bu kadarrrrrrr:))))

Seninkiler de çok güzel yaa

rujlar, glossler, dudak bakim ürünleri ve kalemler
bu arada kizarkadasim avon temsilciligi yaptigindan beri avon yogunlukla avon ürünlerim var yeni farkediyorum
ama malesef hepsinden memnun degilim,
Manhatten glossun cok igrenc bir kokusu ve tadi var kullanmyiorum, satmayi düsünüyorum
1001433s.jpg

farlar, göz kalemleri, rimeller vede loreal alligim pudralarin yanina koymayi unuttum
1001435.jpg

makyaj setleri, ikisinide asik olup aldim cok güzeller
soldaki tchibonun daha dün aldim görenler görmüstür
digeride arabische Erdeden bronzer seti
1001436.jpg

Şu kare allıktan ben de istiyorum markası ne

ahanda bnm oCeler şakkıdı

ruClarım sengözlerimebaksanab

parlatıCılarım ve koruyuCularım sositososito

farCaızlarım delikafadulden

maskaram-şeffaf maskaram-göz kalemlerim-dudak kalemlerim(2'li) - tırnak kalemim
ve altta tek başına masumCanak duranda eyeliner'm

fondotenlerim

çekimler biraz kötü gibi ama idare edersiniz artıkın :eek:

yetişin komşulaaar çok büyük oLdu bunlar :KK43:

carmina nın kalemlerinden menun musun

kızlar herkeze merhabahihoyyyt,tüm ürünlere bakamadım ama eminimki hepinizin ürünleri birbirinden güzeldir,herkez güle güle kullansın öncelikle:1hug:..tüm ürünlerimi özel sebepten dolayı vermiştim...,,bunlar gücümün yettiğince yenilediklerim:hooray:.daha eksiğim var ama onlarıda toparlıycam işallah:1rolleyes:
parfümlerimkaydirigubbakcemile2

ten ve göz altı ürünlerim:
declare marka nemlendiricili fondoten....elizabeth arden marka yüze ışıltı veren kremli sim.....elizabeth arden marka göz altı kapatıcım....lancome marka göz altı kapatıcım.....declare marka göz altı kapatıcım....

elizabeth arden marka göz farım....elizabeth arden marka kahverengi farlar(altlı üstlü olan..aynı zamanda büyük kısmını yukarıda anlattım yüz simi..(dekolteme ve vücuduma uygulamaktan bitti garibim:nazar:).....pupa marka toz farım....yves saint laurent marka tekli farım...

dudak ürünlerim
declare marka pembe parlatıcım....yves saint laurent marka rujum..maybeline marka rujum...blistex marka bilyalı dadak koruyucum...body shop marka dudak parlatıcım......lancome dudak kalemim....yves saint lauren markadudak kontürü belirginleşriricim..(bej rengi)...Christian Dior marka dudak kalemim..yine yves saint laurent marka dudak kalemim...

göz ürünlerim
kajal marka sürmem....declare marka göz kalemim..lancome marka göz kalemim...estee lauder rimelim

benim kullanıp memnun kaldıklarım bunlar..kaydirigubbakcemile5
buda allık fırçam..ama henüz allık alamadım:icecream:

Parfümlerin öldürdü beni

en çok sevdiğim makyaj malzemelerim farlarım.
kardeşimin ürünlerinden de ekleyerek resimlerini çektim.
sarı raptiye ile işaretlediklerim kardeşimden :)
diğerlerini bir araya topladıkça eklerim...

farr2.jpg

farrr.jpg

Amma da çok farın var maaşallah

X