Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

dayanamadım bende resimledim cicilerimi :KK69:

Son düzenleme:
Her biri harika güle güle kullan canım :nazar:
Özellikle rujlarındaa 2. 3. 4. ye bayıldımm...
Birde likitlerinden alttan 2. sanırım avon... Benimde aynından var vee çook memmunum...

:KK71:

16012011109.jpg

ojeler asetonlar..

16012011111.jpg

parfümlerim deodorantlarım ve koltuk altı roll-on larım..

16012011114.jpg

allıklar pudralar ve fondöten'ler..

16012011115.jpg

yağlar,kremler(saç ve vücut) temizleme jelim ve temizleme sütlerim.. küçük olanlar numuneler :)

16012011118.jpg

rimeller göz kalemlerim ve parlatıcı rujlar
16012011119.jpg

unuttuğum ve sonradan çektiğim kremler :)

16012011121.jpg

ruj kullanmayı sevmediğim için numune rujlarım

16012011124.jpg

ve makyaj malzemelerimin hepsi ...:)

hera.zeus cnm az ama öz makyaj mazemelern var..güle güle kullan:KK12::KK12:

$Fotoğraf0006.jpg

$Fotoğraf0001.jpg

$Fotoğraf0012.jpg

bunlar da benimm.. annemin dolabıma el atmasından sonra bu kadar kaldılar:KK1:

Son düzenleme:
lolita 19 rujlarına bayıldım:) canım en baştaki nude tonla en sondakı kırmızı rujun marka ve nolarını yazarsan beni çok mutlu edersiz

slm arkadaşlar ilk msjım siteye.bende isterdim foto eklemek ama 100msj olması gerekiyormuş:KK19:

kızlar bayıldım bu sayfaya ben de ekleyeceğim en kısa zamanda

mahsunmenekşe çekmeceli makyaj kutusu nerelerde satılıyo bende almak istiiyorum ama bir türlü karşıma çıkmıyo :KK43:

mahsunmenekşe çekmeceli makyaj kutusu nerelerde satılıyo bende almak istiiyorum ama bir türlü karşıma çıkmıyo
güzelim ben mutfak eşyaları satan bir dükkandan aldım hem çanak tabak hemde dekoratif eşylar satılıyor ..daha öncede nette görmüştüm bölesinin daha derli toplu olduğuna inandım e güzelde duruyo :)

mahsunmenekşe çekmeceli makyaj kutusu nerelerde satılıyo bende almak istiiyorum ama bir türlü karşıma çıkmıyo
güzelim ben mutfak eşyaları satan bir dükkandan aldım hem çanak tabak hemde dekoratif eşylar satılıyor ..daha öncede nette görmüştüm bölesinin daha derli toplu olduğuna inandım e güzelde duruyo :)

mahsunmelekşe teşekkür ederim umarım bende bulabilirim bencede daha derli toplu duruyo benimkiler ortalıkta çekmecede küçük makyaj çantalarında aradığımı bulamıyorum :KK14:

X