Makyaj Ürünleri Makyaj Ürünlerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
koçtaştan alabilirsiniz o çekmeceli kutuları ben ordan almıştım alet kutusu dikiş kutusu diye yazıyordu üzerinde :)

koçtaştan alabilirsiniz o çekmeceli kutuları ben ordan almıştım alet kutusu dikiş kutusu diye yazıyordu üzerinde :)

tavsiyen için teşekkür ederim :KK8: senin aldığında aynısı mı magrenta????? direk koçtaşa gideyim aramayayım boş yere

tavsiyen için teşekkür ederim :KK8: senin aldığında aynısı mı magrenta????? direk koçtaşa gideyim aramayayım boş yere

aynısı canım bendeki mor 3 gözlü daha büyük veya ufakları mevcuttu fiyatıda ucuzdu :))) direkt koçtaşa git hiç arama :)))

mkyaj malzemelrini koyduğum şeffaf çekmeceli kutum, hepsini çekemediğim kremlerim,ojelerim,allık ,ruj,kapatıcı,maskarar,göz kalemlerim :) I LOVE MAKE UP :)en sonda parfümlerim :)Eki Görüntüle 135036 Eki Görüntüle 135037 Eki Görüntüle 135039 Eki Görüntüle 135041 Eki Görüntüle 135042 Eki Görüntüle 135044 Eki Görüntüle 135045 Eki Görüntüle 135047 Eki Görüntüle 135048

Canım şu siyah ambalajlı toprak tonlarındaki far paleti sanırım 8'li far o Avon'un mu?
Memnun musun bende almayı düşünüyorum ama ya güzel değilse diye almakta kararsız kaldımda:KK31:

Canım şu siyah ambalajlı toprak tonlarındaki far paleti sanırım 8'li far o Avon'un mu?
Memnun musun bende almayı düşünüyorum ama ya güzel değilse diye almakta kararsız kaldımda:KK31:

güzel canım hafif simli hatta evet avonun güzelim.hafif tonları seviyorsan hoş.ama avonda tek bir dezevantaj var deneyemiyorsun.diğer markalarada bakabilrsin hiç değilse gözünle görürsün:) tekrarlyourm hafif tonları seviyorsan sana uyar :KK54:

güzel canım hafif simli hatta evet avonun güzelim.hafif tonları seviyorsan hoş.ama avonda tek bir dezevantaj var deneyemiyorsun.diğer markalarada bakabilrsin hiç değilse gözünle görürsün:) tekrarlyourm hafif tonları seviyorsan sana uyar :KK54:

Birde bunun daha canlı tonlarda olanı var madem güzelmiş indirime girince alayım.:)

çok net çıkmamış arkadaşlar. pc kamerasından çektim.
$Picture0041.jpg $Picture0042.jpg $Picture0044.jpg $Picture0043.jpg $Picture0052.jpg $Picture0047.jpg $Picture0040.jpg

Eklentiler

• $Picture0045.jpg
    $Picture0045.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 40
bestceny paletlerinin markası ne? çok beğendim

$Victorias-Secret-55-Parca-Makyaj-Seti-YENI__34438166_0.jpg kızlarrr bunu yeni aldım mukemmel bi set bilgisayara resim yuklemeye usendıgım ıcın internettiki resmini kullandım ama görmeniz lzm ben bayıldım ve cok kullanıslı hemde kaliteli, sahibindende bakınırken gördüm cok sanslıyım:) victorias secret nın makyaj malzemelerini kesinlikle öneriyorum :KK16:

ben bu bölümü çok seviyorum yafs kaydirigubbakcemile3 almagestercim bu bodyshop'un tea oil yağından ve maskesinden memnunmusun.ciltteki lekeleri açma özelliği varmış.Gerçekten doğrumu ? Bilgi verirsen sevinirim :1hug:

Aynen ev sevdiğim bölümlerden biri

ben de eklerim fotoğraf makinesini şarj edebilirsem tabi

başlıorm kıslar:)
24012009641wt1.jpg
[/URL] [/IMG]
farlarım çoğu flormar,golden rose var.avon var küçük olanda dior
far sürmüorm bin yılda bir işte
24012009642gj8.jpg
[/URL] [/IMG]
rujları estee lauder-golden rose-avon-dior-cecile-maybelline
24012009644rn7.jpg
[/URL] [/IMG]
ruj paletlerim golden rose-avon ve clinique
24012009645si0.jpg
[/URL] [/IMG]
pudralar sephora bronz pudram clinique pudram fırçalarım avon ışıltılı ponpon:)
24012009647tw0.jpg
[/URL]
[/IMG]
allıklarım en çok allık kullanmayı seviorm estee lauder-clinique-güvenchy-avon-loreal-carmina-cecile
24012009649qd1.jpg
[/URL]
[/IMG]
fondöten ve kapatıcılar estee lauder-lancome-avon-maybelline-body shop
24012009651ox4.jpg
[/URL]
[/IMG]
rimeller diorshow-clinique-max factor-maybelline-givenchy phenomen eye
24012009652ce7.jpg
[/URL] [/IMG]
parfümler kremler gucci envyme-lacoste pour femme-incandese-avon-avene termal su

hepsi de çok güzel bayıldım gerçekten

X