Makyaj Ürünleri Makyaj Malzemelerinizi Bıraktığınız Yerlerin Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
selam kızzlar her ne kadar makyajdan sayılmasada. takılarım ve ojelerim için yeni alternatifler peşindeyim. makyaj malzemeleri içinde kutulu olanlarından almayı düşünüyorum onların fotolarınıdA ALAINCA KOYARIM!!!...

takılarım için mantar pano...
Eki Görüntüle 22087

ojelerim için ise mücevher kutusu:)))
Eki Görüntüle 22088

Son düzenleme:
mantar pano...çok ideal bir fikir....hem düzenli görünüyor, hem de göze hitap ediyor...resimler için teşekkürler canım....opuyorumnanaktan ayrıca ojelerin de ne kadar çokmuş...güle güle kullan...çok severim ojeyi....kaydirigubbakcemile5

teşekkür ederim canım. bunlar ojelerimin yarısı kadar. diğerlerinide çeker koyarım bir ara. mantar panoyuda öle estide aldım. not falan yazıyordum. geçen gün küpemi çıkarınca saplamıştım oradan fikir yürütüp bu hale getirdim:)))

harikasın vallahi...pratik zeka diye buna derler sanırım...tüm ürünlerini sağlıcakla kullan canım benim...a.s.

bayılıyorum bu foruma ya, burda yaratıcı fikirleri paylaşmak çok yardımcı oluyor gerçekten
mantor pano güzel bir alternatif, tebrikler alkisalkisalkis

selam kızzlar her ne kadar makyajdan sayılmasada. takılarım ve ojelerim için yeni alternatifler peşindeyim. makyaj malzemeleri içinde kutulu olanlarından almayı düşünüyorum onların fotolarınıdA ALAINCA KOYARIM!!!...

takılarım için mantar pano...
Eki Görüntüle 22087

ojelerim için ise mücevher kutusu:)))
Eki Görüntüle 22088

enemmm aynisini bende yaptim canimm
arkada görülüyor bak :))
bana bir tanesi yetmedi.. hatta 2 tane bile az geliyor :))

buyrunn bakalimm bu da benim yeni makyaj ve taki dolabim..

kaydirigubbakcemile2

anacum aşmışsınız sizz benimkiler duruyor makyaj çantasının içinde ama avm ye gidinc ebend eheveslendim bakim bakim ne bulabilirimmkaydirigubbakcemile3

aşkitommmm şimdi gördüm hayatım. vallahi dolaba odaklanmışım bakarken hiç far etmedim. sende az yaratıcı değilsin kıss:)))-tatlicadiarzu-

bi bakam dedim fikir alam nereye yerlestirirm onca malzemeyi :1closedeyes: meğer bendeki devede kulakmış kaydirigubbakcemile3 anacım ne kadar cok malzemeniz varmıs :1shok: şaştım kaldım valla :1shok: yanlız şu mantar pano fikri süper :lepi: bide ascak yer olsa :uhm:

yeterlimi:))

Eklentiler

• $13-10-08_1218.jpg
    $13-10-08_1218.jpg
    82,6 KB · Görüntüleme: 33
teşekkür ederim canım. sen al hele bir panoyu ,asacak yer illaki bulursun:)))

bide pano alırsam kolye asıcam die herifte beni oraya asar kaydirigubbakcemile3 bugun burayı anlattım hödüğüme hani dedim benm cok makyaj malz. var ya o da dioki hemde nasıl cok kaydirigubbakcemile3 sen dedim bide bana laf edion millet dolap almıs kaydirigubbakcemile3 :mymeka: müsait bir zamanda burayı bastan sona gezdiricem :dilcikar:

bide pano alırsam kolye asıcam die herifte beni oraya asar kaydirigubbakcemile3 bugun burayı anlattım hödüğüme hani dedim benm cok makyaj malz. var ya o da dioki hemde nasıl cok kaydirigubbakcemile3 sen dedim bide bana laf edion millet dolap almıs kaydirigubbakcemile3 :mymeka: müsait bir zamanda burayı bastan sona gezdiricem :dilcikar:

hahay çok güldüm balım yaaaaa. sen aşkitomun dolabını göster direkt. kadın kendine dolap yaptırmış de. :roflol::roflol::roflol:
hayatım sen ne kadar sölesende bu topiği baştan sona göstersende. o yine anlamak istediğini anlar:))):eek:klava:

hahay çok güldüm balım yaaaaa. sen aşkitomun dolabını göster direkt. kadın kendine dolap yaptırmış de. :roflol::roflol::roflol:
hayatım sen ne kadar sölesende bu topiği baştan sona göstersende. o yine anlamak istediğini anlar:))):eek:klava:

puhaha onu sööledim zaten kaydirigubbakcemile3 dedim benm boyumda dolap valla lülülülülülü herif şok oldu kaydirigubbakcemile3 en iisi gösterem :nazar: bööle gözüne gözüne sokam sositososito

X